Имаме потреба од глумци (без хонорар)

ЦЕНА: По договор

Имаме потреба од глумци (без хонорар)


Имаме потреба од глумци за снимање на долометражни и краткометражни филмови исто така и скечеви..за повеќе информации 078299289Град:
Aerodrom
Телефон:
075667344
Објавен на:
11.12.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
igor antovski
Град:
Aerodrom
Телефон:
075667344
Објавен на:
11.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка