ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА

ЦЕНА: По договор

ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА


ИТНО БЕСПЛАТНО се ВДОМУВА или се бара ПАНСИОН за кученца во БИТОЛА за ова машко кученце околу една година бидејќи таму каде што е го малтретираат и тепаат. ТЕПАН Е ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ПАТИ. Доаѓале шинтери повеќе пати, но за среќа не го нашле. Идеално би било во двор каде би можел да трча и да не е врзан, Моментално е во Битола, но јас би се погрижила за превоз каде и да се вдоми. За него како и за неколку други кученца се грижи една девојка од СрбијаГрад:
Bitola
Телефон:
072260578
Објавен на:
15.12.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Milena Slivoska
Град:
Bitola
Телефон:
072260578
Објавен на:
12.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка