ИГРИ ЗА SONY PLAYSTATION 2 КОПИИ!!!

ЦЕНА: 50 мкд

ИГРИ ЗА SONY PLAYSTATION 2 КОПИИ!!!


Игри за Sony Playstation копии!!!
Имаме секакви игри од авантура до аркадни!!!
Имаме NFS,Tomb Raider,FIFA,PES,NBA,Burnout,Ben 10 и разни други игри!!!
Цената е 60 денари од игра,а доколку купите повеќе може да ви ги дадеме и по 50 ДЕНАРИ!!!
Исто така имаме игри кој се на обично CD, бидејќи има некој PS2 кој не примаат DVD!!!
Цената е НЕПОВТОРЛИВА!!!
Исто така се бавиме со продажба на:Јакни,Маици,Електроника,Видео игри и разни други работи!!!
Доколку сте заинтересирани:
пишете ни на e-mail: marko.maksimovski@yahoo.com
додадете не на Facebook: Triple M Sales
јавете ни се на: 070-891-177
Ви благодариме за подршката!!!Град:
Skopje
Телефон:
070891177
Објавен на:
15.06.2013

ЦЕНА: 50 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marko Maksimovski
Град:
Skopje
Телефон:
070891177
Објавен на:
15.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка