Дистрибутер-комерцијалист

ЦЕНА: По договор

Дистрибутер-комерцијалист


Се бара комерцијалист-дистрибутер, со одлична способност за комуникација и продажба, подготвен за тимска работа во динамична средина. Предност на кадидати со искуство од област на дистрибуција на земјоделски производи од мин 5 години. Редовна плата плус бонус и можност за работа на неопределно време.
Вашата биографија Ве молиме пратете ја на е-маил: cvetskop@aol.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070000000
Објавен на:
19.10.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dragan L
Град:
Skopje
Телефон:
070000000
Објавен на:
19.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка