Геодетски етажен премер на објекти

ЦЕНА: 1000 мкд

Геодетски етажен премер на објекти


Геодетски премер на етажност (внатрешна површина на објекти)
Премер на етаж 1000 ден.
Во цената се вклучени:
*етажни скици во dwg., pdf. или некој друг тип на формат по ваш избор.
*споредба на фактичката состојба со Имотен лист и Архитектонски проект.
Kонтакт: 077922473 ЈГеодетГрад:
Скопје
Телефон:
077922473
Објавен на:
13.10.2020

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Етаж Етаж
Град:
Скопје
Телефон:
077922473
Објавен на:
13.10.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка