Геодетска опрема

ЦЕНА: 4650 €

Геодетска опрема


Продавам
- половна Тотална станица SOUTH NTS-362R , комплет со троножец и оптичка призма со држач за призма – цена 1650 евра.
- половен GPS ROVER SOUTH S82T, со контролер и постоље за GPS – цена 3000 евра.Град:
Скопје
Телефон:
070231761
Објавен на:
24.07.2017

ЦЕНА: 4650 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Билјана Маневска
Град:
Скопје
Телефон:
070231761
Објавен на:
24.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка