Вршам водоводни и електричарски поправки

ЦЕНА: По договор

Вршам водоводни и електричарски поправки


Менувам санитарии, чистам бојлери, вршам поправки на чешми и батерии, поправам електрични дефектиГрад:
Skopje
Телефон:
075 - 763 - 848
Објавен на:
09.11.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aleksandar Jurukovski
Град:
Skopje
Телефон:
075 - 763 - 848
Објавен на:
09.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка