Барате книговодител? Користете ги СМЕТКОВОДСТВЕНИТЕ услуги на Конто Плус Конаслтинг

ЦЕНА: 2360 мкд

Барате книговодител? Користете ги СМЕТКОВОДСТВЕНИТЕ услуги на Конто Плус Конаслтинг


ЗА КОНТО ПЛУС КОНСАЛТИНГ -

Ние ги реализираме нашите сметководствени, даночни и консалтинг услуги со најголема професионалност, највисок квалитет, навременост, точност и сигурност. Затоа, ние сме едноставно темелни и транспарентни, посветени и достапни за нашите клиенти.

БИДЕТЕ ЕДЕН КЛИК ПРЕД КОНКУРЕНЦИЈАТА

Кој е Конто Плус Консалтинг?

Ние сме лиценцирано сметководствено биро кое ги исполнува сите услови за вршење на работа согласно Законот за вршење на сметководствени работи со лиценца издадена од страна на ИСОС ( Институт за сметководители и овластени сметководители на Република Северна Македонија).

Можеме во целост да одговориме на сите Ваши барања и потреби, во тек сме со најновите законски регулативи, промени, сеопфатни информации и податоци од областа на сметководството, финансиите, даноците како и работните односи кои се од голема важност за сите субјекти од ПРИВАТНИОТ и ЈАВНИОТ сектор.

Во фокусот на конто плус консалтинг клиентите сегогаш се на прв план и нивниот успех нам ни е приоритет број еден. Нашиот квалитет, стручност и знаење континуирано ги надоградуваме преку посета на многубројните обуки и семинари.

Со оглед на потребите на Вашиот бизнис, го согледуваме однапред секој потенцијален проблем со кој би можеле да се соочите и ве насочуваме кон правилно решение.

Растот и стручноста на конто плус консалтинг може да се види по бројната доверба од нашите клиенти со кои што соработуваме и кои што ни дозволуваат да им помогнеме во нивната иновативност и донесувањето на правилни одлуки кои што за нив се од голема важност. Од тука се гледа и нашата грижа за Вашиот бизнис како од финансиски така и од советодавен карактер.Град:
Кочани
Телефон:
078909555
Објавен на:
06.08.2019

ЦЕНА: 2360 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кочани

Контакт

Име:
Тихомир Костадиновски
Град:
Кочани
Телефон:
078909555
Објавен на:
06.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка