Јас ги продавам калиум цијанид апчиња и прав (98,99%) чистота!

ЦЕНА: 100 €

Јас ги продавам калиум цијанид апчиња и прав (98,99%) чистота!


Јас ги продавам калиум цијанид апчиња и прав (98,99%) чистота!

  контакт (millancater@hotmail.com)
Нашиот калиум цијанид е познат по накит за нејзините екстремни и исклучителни висококвалитетни хемиски зрнести и бафериски својства. Нашето злато. органските синтези и потрошувачите на галванизација никогаш не гледале никаде на друго место, откако го тестирале нашиот калиум цијанид. Ние нудиме Калиум цијанид во таблети со прашок или таблети, секој со тежина од 100 грама. Тоа е неоргански соединение со формулата KCN. Ова безбојно кристално соединение. сличен по изглед на шеќер. Тој е многу растворлив во вода. Повеќето KCN се користат во рударството. органска синтеза изврши самоубиство и галванизација. ! контакт: (millancater@hotmail.com)
skype: (миликатер)
whatsapp: +1(302)455-8555Име:
Телефон:
3024558555
Објавен на:
06.01.2019

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
millan cater
Телефон:
3024558555
Објавен на:
06.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка