!!!Prodavam gradezna parcela vo Veles!!!

ЦЕНА: По договор

!!!Prodavam gradezna parcela vo Veles!!!


Prodavam gradezna parcela so voda i struja, parcela se naodja vo Veles selo Otovica, kaj velesko ezero! Cena po dogovor, kontakt 078813208Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076692012
Објавен на:
17.05.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vaska
Град:
Skopje
Телефон:
076692012
Објавен на:
17.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка