Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава Далматинер женка 16 месеци

Со пасош.чип.сите вакцини и ревакцини до 16 месеци

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.12.2018
ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА

ИТНО БЕСПЛАТНО се ВДОМУВА или се бара ПАНСИОН за кученца во БИТОЛА за ова машко кученце околу една година бидејќи таму каде што е го малтретираат и тепаат. ТЕПАН Е ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ПАТИ. Доаѓале шинтер...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.12.2018
ROMA-CLAUDE-FINANCE

Zavrsete gi vasite pari zagrizenost, za kogo mu treba zaem i ne gi dobivate, samo zaradi izmama i izmama, vie sto pravite baranja vo banki, no koi ne se odobreni. Tuka e resenieto: ROMA-CLAUDE-FIN...

Цена:10 €

   

Објавен на: 08.12.2018
Барам на подарок кученце Bichon Frise

Baram na podarok kucence Bichon Frise. Imam odlicni domasni uslovi za cuvanje.

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.11.2018
Kucica za pse “Astor “

Kucica za pse Astor , proizvodi se u 3 velicine – 40x50cm , 60x70cm i 80x90cm.
Cena za najmanju 70eur , za srednju 90eur i najveca 120eur.
Doplata za izolaciju ako je potrebna po velicinama...

Цена:70 €

   

Објавен на: 18.11.2018
PlayStation 4 + 2 kontroleri

Продавам PlayStation 4 1TB купен пред 1ипол година во Галерија, Citymall. Истиот е многу малце користен и џоистиците се скоро како нови. Целиот пакет вклучува:

- PlayStation 4 1TB
- 2 Dualshock...

Цена:17.000 ден.

   

Објавен на: 23.10.2018
Štenci bernskog planinskog psa

Na prodaju štenci bernskog planinskog psa, prelepog izgleda, od lepih roditelja.

Štenci su od prvog dana pod stručnim nadozorom, po struci sam doktor veterinarske medicine.

Цена:1 €

   

Објавен на: 18.10.2018
3.000 € do 50.000€

Potrošnja vrijeme je između 1 do 30 godina Iznosi dodijeljeni su također uključeni između 3.000 € do 50.000€
e-mail marialopezblanco502@gmail.com

Цена:100 €

   

Објавен на: 02.10.2018
Se prodavaat maltezeri


Dve maltezercinja (masko i zensko) stari 50 dena . Tatko maltezer so pedigre , majka maltezer. Cuvanje samo vo domasni uslovi .

Цена:150 €

   

Објавен на: 04.09.2018
Кучиња златен ретривер

Се продаваат кучиња од расата златен ретривер - 2 машки и 4 женски. Кучињата се еден месец стари, а ги добивате вакцинирани и со педигре кога ќе наполнат 8 седмици. Мајката е светло крем, а таткото...

Цена:1 €

   

Објавен на: 23.07.2018
Haski

Се продаваaт прекрасни сибирски хаски. Стари се триесет дена и сите се со сини очи. Многу весели и разиграни кученца. На сликите ги има таткото и мајката на кучињата.За повеќе слики и информации сл...

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 18.07.2018
Haska

Se prodavaat haski 4 maski i dve zenski
Info na 070728558

Цена:70 ден.

   

Објавен на: 14.07.2018
Podaruvam kucenca / Подарувам кучиња

Podaruvam kutrinja stari okolu 40 dena. 7 po broj.
Sakaat da si igraat, mili mekani i debelki

Kontaktirajte me na telefon. 078301811

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.06.2018
Prodavam labradori

Продавам лабрадорчиња, родени на 3ти мај, прочистени од глисти, со примена прва вакцина. Мајка златна, татко чоколаден. Останати се две златни и две црни кутриња, едно машко и три женски.

Контак...

Цена:150 €

   

Објавен на: 21.06.2018
Pena Party tim vam nudi pena mašine i pena topove

Napravite svoju PENA ŽURKU! Pena Party tim vam nudi pena mašine i pena topove.
Dugogodisnje iskustvo sa plaza i klubova iz regiona, mozete pogledati na sajtu www.penaparty.com
E-mail. balk...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 31.05.2018
ps3 igri

motorstorm i uncharted po 400den.need for speed 300den.ridge racer 200den.site za 900den.vo odlicna sostojba.

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 22.05.2018
Posebna ponuda kredita u roku od 48 sata

Ja sam gospođa Roma Jurcyte , umirovljeni i bivša upravna menadžer u riznice Južne Europe ,posebno investitor . I sada nude financijske kredite od 10.000 € , a 1 milijun € za sve o...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 15.05.2018
Akita

Odgajivačnica TOP WINNER PUPPY sa ponosom predstavlja svoje novo leglo. Štenci su izložbenog karaktera, pod stalnim nadzorom veterinara, vrhunskih karakteristika (građa, uglovi, dlaka), odli...

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.05.2018
Posebna ponuda kredita u roku od 24 sata

Ja sam gospođa Roma Jurcyte , umirovljeni i bivša upravna menadžer u riznice Južne Europe ,posebno investitor . I sada nude financijske kredite od 10.000 € , a 1 milijun € za sve o...

Цена:10 €

   

Објавен на: 14.05.2018
Prodavam kuce Mops

Leglo na Mops , spremno za prodazba,

Цена:400 €

   

Објавен на: 13.05.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка