Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
prodavam slikicki

prodavam slikicki liga na sampioni.5 den.slikicka.Ima preku 200 .

Цена:510 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.03.2015
shar pei za parenje

nudime mazjak shar pei star 2 godini,vo odlicna sostojba za parenje

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 08.03.2015
ГЕРМАНСКИ ОВЧАР

Се продаваат мали кученца од расата германски овчар-вучјак стари 40 дена ..Кученцата се од прекрасни родители и се одлични чувари

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.03.2015
Mops

Доколку некој има 1-2 Мопс Кучиња но не може да ги чува или да ги продаде тогаш ги замолувам да ме контактираат.

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.03.2015
Sony PlayStation 3

Prodavam Sony PlayStation 3 so 500 GB hard disk i 2 racki

Tel 078259872

Цена:80 €

Скопје
 

Објавен на: 02.03.2015
Kuce Zlaten Retriver - Prodavam

Se prodavaat prekrasni kucenca (maski i zenski) od rasata Zlaten Retriver, stari 1 mesec. Majkata i tatkoto imaat pedigre i se oceneti so najvisoka ocena! Kucencata mozat da se vidat sekoj den pome...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2015
Ротвајлер Rotvajler Rottweiler kutrinja

Се продаваат кученца од расата Ротфајлер со шампионско потекло како што се гледа на сликата. Моментално се примаат само резервации превземање на малите после вакцинација. Има уште 4 женски слободни...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.02.2015
Jack russell terier џек расел териер

Се продаваат кученца од расата Џек расел териер машки. Останато е едно машко 4 месеци старо и едно машко 3 месеци. Татко увезен од Италија повеќекратно оценет со 5 првак на раса и јуниорски шампион...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.02.2015
Japonski potpoloski

Prodavam japonski prepelici,mladi nesilki,pilinja i jajca od niv.
prepelicite se vkrsteni so prepelici doneseni od beograd i gi imam site mozni boi na prepelici(bela,zolta,kafena i orginalnata)

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.02.2015
Italijanska tecnost Richy Liqua 30ml za site elektronski cigari

Prodavam italijanska tecnost Richy Liqua - Italian Flavour za site elektronski cigari od poznatiot Italianski proizvoditel Richy.

Fabricki zapakuvani so zastitna folija, vo kutija, so opis na so...

Цена:330 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2015
prodavam dve kucenca pudlica ssitzu beli edno masko i zensko

proodavam dve kucenca ,masko i zensko sitzu ,pudlica beli od dobri roditeli cena po dogovor .tel;078218588 viki

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.02.2015
kanarinec malino

Kanarinec malino so alka

Цена:1.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.02.2015
Подарувам одлично куче

Подарувам златен ретривер за сериозен љубимец ,со сите потребни документи(оцени,книшка,педигре,диплома), чипуван , редовно вакциниран,здрав,чуван во домашни услови,исклучително паметен !

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.02.2015
Basset Hound - baset

Baset trobojna stenad iz dva legla ! Odlicnog porekla i izlozbenog potencijala ! Stenci su strucno negovani, redovno cisceni od parazita i vakcinisani . Poseduju zdravstvene knjizice sa upisanim va...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.01.2015
Zlaten Retriver bara zenka za parenje

Golem, ubav mazjak zlaten retriver so ocenka 5 i CAC bara zenka za parenje. Uslov: prvobirano stene od legloto.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.01.2015
За продажба кученца пудлица

На продажба мини пудлица кученца . Вакцинираат и ревакцинираат 2x исчистени од паразити со ветеринар потврда и печат. Родителите изложбата примероци. 15 недели. За повеќе информации јавете се или с...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 23.01.2015
Барам куче на подарок

Барам куче на подарок со мал раст во топол дом на огромни љубители на домашни миленичиња

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2015
ПРОДАВАМ ЛАБРАДОРЧИЊА СО ПЕДИГРЕ!

Се продаваат 6 мали кученца од расата ЛАБРАДОР-РЕТРИВЕР (3 машки и 3 женски), чистокрвни, од мајка жолт (слики) и татко црн лабрадор, двајцата преубави.
Кученцата се стари 2 месеца, прочистени се...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 07.01.2015
Продавам чистокрвни кученца од расата АЉАСКИ МАЛАМУТ

Продавам чистокрвни кученца од расата АЉАСКИ МАЛАМУТ. Кученцата се со врвно потекло и имаат сопствено педигре.

Цена:200 €

Прилеп
 

Објавен на: 07.01.2015
Samoyed kucenca POVOLNO Samojed

останаа уште само две кутринња 1 машко и едно женско стари 6 недели, прочистени од глисти и паразити, примена прва вакцина,со родовник и педигре. Мајка Бела и татко Бак, чистокрвни самоједи оценети...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.12.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка