Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Erdel terijer štenci

Eрдел Териер кученца со високи перформанси. Кралската куче.
гаранции и транспорт
детали на веб страната:
Transport v Makedonia besplatan

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.08.2014
PERSISKI macina - EXTRA leglo

SE PRODAVAAT ORIGINALNI CISTOKRVNI PERSISKI MACINJA

NAjkvalitetnoto i NAJbrojnoto leglo vo MK so 9 (DEVET) macinja po VTOR pat
-4 SNEZNO BELI - ZENSKI

Цена:5.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 27.08.2014
PERSISKI macina - EXTRA leglo

SE PRODAVAAT ORIGINALNI CISTOKRVNI PERSISKI MACINJA

NAjkvalitetnoto i NAJbrojnoto leglo vo MK so 9 (DEVET) macinja po VTOR pat
-4 SNEZNO BELI - ZENSKI

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.08.2014
Pitbull

Prodavam maski kutrinja od rasata pitbull rodeni 17.06.2014.Procisteni i vakcinirani.

Majka :
http://dogarchive.kennel-apbt.com/details.php?id=107664

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.08.2014
FARMA LAZAREVSKI ( Japonski Prepelici )

Prodavam Svezi oplodeni jajca od Japonski Prepelici za konzumiranje i za vedenje vo inkubator proizvedeni na sopstvena farma,pilinja do edna nedela po 60 den.sekoja naredna nedela po 10 plus,pilinj...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2014
Часови по пијано, искусен професор

Магистер со големо искуство и многу интернационални и државни награди за педагошка работа дава часови по пијано.

Experienced piano teacher with many international and state awards gives piano le...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.08.2014
Kupuvam kuce

Купувам куче од мала раса по можност да е пудлица и да е помладо за чување во домашни услови

Цена:50 €

Велес
 

Објавен на: 10.08.2014
oskari papagan i albino torukatum

dva oskari eden papagan-(zenski) i albino torukatum 4ribi za samo 1000den

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2014
Колекција на алкохолни пијалоци

колекцијата има над 1300 минијатурни алкохолни пијалоци од цел свет вклучувајќи ја и Македонија.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.07.2014
Sokobanja

SOKOBANJA - SOKO BANJA - SOBE I APARTMANI Ove sezone biće u ponudi 3 jednosobna apartmana. Svaki od apartmana ima francuski ležaj + kauč na razvlačenje, sto sa stolicama, kuhinja, hodnik, kupatilo,...

Цена:10 €

Куманово
 

Објавен на: 17.07.2014
Prodavam maltezeri so pedigre

Prodavam mali maltezeri zenski i maski so pedigre. Edinstveni kucinja koi ne mirisaat i ne se mitarat, idealni za domasni uslovi.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.07.2014
Mali maltezeri so pedigre

Prodavam mali maltezeri zenski i maski so pedigre. Edinstveni kucinja koi ne mirisaat i ne se mitarat, idealni za domasni uslovi.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.07.2014
Prodavam cane corso kutrinja

Prodavam kucinja od rasata cane corso. Sampionsko leglo,stari 37dena,crni po boja i redovno procistuvani od glisti. Dva mazjaci i cetiri zenski.Tatko: Multi Ch.Dante Jr.Green House of Baron ( WW Da...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.07.2014
Kucinija Jatzu

Se prodava kucinija Jatzu .

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 01.07.2014
ZAGARCINJA

PRODAVAM ZAGARCINJA.CENA 500 DEN.PROCISTENI,RODENI NA 20.04.2014

Цена:500 ден.

Битола
 

Објавен на: 28.06.2014
prodavam sibirski haski

se prodavaat sibirski haski okuceni na 25.05.14g od vrvno poteklo kucencata se spremni za prodavanje site se so plavi oci 7 maski i 2 zenski ima crnki i sivki site se mn ubavi za cena na leci mesto...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 26.06.2014
se prodavaat sibirski haski

kucencata se okuceni na 24.05.14 spremni se za prodavanje i mn se napredni od dobro leglo tatkoto e so pedigre majkata ne e ama i dvajcata se prekrasni site se so plavi oci kako i na slikite sto gl...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 26.06.2014
PCELI - PCELNI SEMEJSTVA

HITNO!!!Se prodavaat 12 LR pcelni semejstva na 1 sprat dosta dobro razvieni, pokrienost so pceli na site 10 ramki, pilo na 7 do 8 ramki,spremni za dodavanje na spratovi (medobranje).Poveke informac...

Цена:75 €

Крушево
 

Објавен на: 11.06.2014
Call Your Agent (646) 657-3273

Our New diplomatic agent is currently stranded at your Country now with your
consignment box worth’s of $4.2million. We required you to
reconfirm your following information so that he can d...

Цена:1 ден.

Кичево
 

Објавен на: 04.06.2014
Се подарува женско кутре!

Никита е 5-месечно женско кутре вучјаче кое на 2-месечна возраст доживеа несреќа со кола - беше повредена на предните 2 ноџиња. Веднаш по повредата беше згрижена и целосно излечена од една жена кој...

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.06.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка