Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продаваат прeслатки златни ретриверчиња

Продаваме златни ретриверчиња окучени на 11 мај,стари еден месец. Кученцата се со педигре и прочистени, од врвно потекло, со татко шампион и првенец во раса, земен од Србија. Има 11 кученца од кои ...

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2015
kucenca JACK RUSSEL TERRIER

se prodavaat kucenca stari 1 mesec, procisteni, vakcinirani i veke so higienski naviki

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2015
Bull Terrier

Se prodavaat kucenca od rasata Bull Terrier, so celosna dokumentacija od odlicni roditeli. Tie se na vozrast od 1 mesec

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.06.2015
prodavam selski kokoski beli i pilinja

prodavam selska bela kokoska 250-300 den i pilinja 30 den
vo golema kolicina imam nosam po naracka po dogovor .<od selo sum>
dimce
075534479

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2015
Kupuvam zlatnik,zlatna moneta,zlatna paricka

Otkup na zlatni moneti,zlatnici,zlatni paricki,zlato,za kolekcionerski celi,plakjam kesh poveke od bilo koja zlatara.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2015
baster

menuvam baster so pesna na trnance za dva kanarinci

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 25.05.2015
Sijamski macinja

Prodavam mali sijamski macinja stari dva meseca od cistokrvno leglo ,procisteni od vnatresni paraziti,steknati higienski naviki , samo za vistinski ljubiteli

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 20.05.2015
Sijamski macinja

Prodavam mali sijamski macinja stari dva meseca od cistokrvno leglo ,procisteni od vnatresni paraziti,steknati higienski naviki , samo za vistinski ljubiteli

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 20.05.2015
обетка Бултериери

Предлагам обетка кученца.Родословия, пасош, микрочип.

Цена:500 €

   

Објавен на: 08.05.2015
продавам петел и кокошка легхорн

продавам петел и кокошка легхорн

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.05.2015
изработувам транспортери за пилиња

изработувам транспортери за пилиња, 30 денари од пиле

Цена:30 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.05.2015
Aljaski malamut

Se prodavaat kucenca aljaski malamut, edno mashko i 3 zenski, 6 nedeli stari. Vo prilog sliki od kucencata i roditelite.

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.05.2015
Škotski terijer štenci

Perspektivna štenad (tri muška i jedno žensko) Škotskog terijera (Scottish terrier) sa odličnim poreklom.
Otac: BONNO OF KING RICHARD`S PRIDE - 3xPRM, 4xBOB, CAC, CACIB, JCH ...

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 03.05.2015
Prodavam akvarium

akvariumot e socuvan ima i kapak
stakloto e debelo 1 mm
ima greac

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 02.05.2015
Златен ретривер- се продава

Две женски и едно машко, 42 дена, прочистени од паразити, од одлично легло со педигре, златно-жолти со долго влакно.Н фотографиите се 35 дена.Контакт:078/604-605

Цена:200 €

Валандово
 

Објавен на: 18.04.2015
akvarium prodavan

Prodavan akvarium so kapak,nadvoresen filter greac 2 pumping termometar so lajsni po rabovite za pojacuvanje, neonki. dimenzii 70*30*45 Cena 2000

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.04.2015
bela brama

Se prodavaat mladi parovi od bela brama

Цена:50 €

Прилеп
 

Објавен на: 27.03.2015
Akita Inu

Odgajivacnica pasa rase Akita Inu Serbona ken fci 5803 predstavlja leglo A.U ponudi imamo zensku stenad starosti 6 meseci.
Psi su prosli kompletan medicinski tretman,izradjen rodovnik,cip i pasos....

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.03.2015
Doberman Štenci

14 tjedana muški i ženski Doberman štence u potrazi za novim i brižan dom. ozbiljan i brižan troškove samo

Цена:300 €

Прилеп
 

Објавен на: 19.03.2015
Njemački ovčar štenci

имаме налични сладък и много активен Роден Овчар марионетка готови да ни остави. всички наши кученца са ваксинирани и Начало вдигна.
Моля, оставете съобщение, ако заинтересованите
нашите кученца ...

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 19.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка