Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Tepih

Dimenzii 400x200

Цена:1.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 14.09.2014
Пешкири и џемпери големопродажба

Пешкири од разни големини, бои и намена. Само на големо.
Машки џемпери 5 модели. Само на големо.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2014
tekstil

prodavame i sieme sekakov vid na garderoba javete se na 070230243

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.09.2014
jambolii crven i vinski

jambolite se tkaeni na razboj odlicna izrabotka mi ostanaa uste eden crven i vinski pogodni za trosed i pogodni za nekoi selski vikendici manastir crkva itn

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.08.2014
tradicionalna nosija

se prodava tradicionalna nosija od porecanskiot region cenata ne e fiksna

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2014
Rabotna obleka

Visoko kvalitetni rabotni obuvki panoply 42 br i rabotno odelo i pantaloni xl golemina

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.08.2014
jambolii i kilimcinja tkaeni na razboj odlicna izrabotka novi

jambolite se kafeni vinsko crveni i eden crven a kilimcinjata e sareni i vo sekakvi boi pogodni za nekoi vikendici na selo manastriri etno restorani itn

Цена:1 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 04.08.2014
polovna brendirana maska obleka

prodavam polovni brendirani farmerki i pantoloni,originali kupeni vo stranstvo, D&G, armani, zara, max . nekoi voopsto neobleceni.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2014
Маички

Нови маички со прекрасни логоа и екстра цени

Цена:500 ден.

Неготино
 

Објавен на: 17.07.2014
JAKNA NOVA

JAKNATA E NOVA NE E NOSENA VELICINATA E L VNATRE E POLNETA

Цена:999 ден.

Штип
 

Објавен на: 16.07.2014
jambolii i kilimcinja

jamboliite se kafeni vinski crveni i eden crven--golemina dvosed trosed..nekoristeni odlicna izrabotka cvrsta tkaeni na razboj pogodni za vikendici na selo etno stilovi...kilimcinjata se do 2,50m i...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 08.07.2014
nevestinski fustani

prodavam iznajmuvam isijam nevestinski fustani

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.07.2014
kilimcinja pogodni za selski vikendici ili etno restorani ili objekti

kilimcinjata se novi nekoristeni okolu 2-20 odlicni za restorani etno ili objekti i selski vikendici edno parce e 300den...odlicna izrabotka

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.06.2014
Patiki-Roleri

Patiki roleri , mozhe da bidat najobichni patiki no glavnata primena im se trkalca koi se vadat avtomatski :))

Цена:590 ден.

   

Објавен на: 10.06.2014
vencanica

oblecena ednas preubava elegantna

Цена:7.000 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 09.06.2014

Цена:1.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 07.06.2014
vencanica

Ednas oblecena vencanica
Cena po dogovor

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 07.06.2014
novi jambolii tkaeni na razboj

jamboliite se novi odlicna izrabotka vinski crveni kafeni i eden bel pogodni ko za trosed golemina i odlicni za vikendici ili nekoj etno stil restoran ili dr etno lokacii

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.05.2014
Northface & Tommy Hilfiger Jakni & Timberland konduri

Northface & Tommy Hilfiger Jakni & Timberland konduri

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.05.2014
Rasprodazba na italijanski kopcinja - manzetni na golemo i malo. ekstra ceni! mozna kompenzacija.

Poveke od 100 kompleti italijanski kopcinja za manzetni (nad 30 razlicni modeli). Izraboteni od visoko kvaliteten ne-rgosuvacki celik so visok sjaj, za razlika od kineskite sto gi ima vo mnogu prod...

Цена:2 €

Скопје
 

Објавен на: 16.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка