Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам 5 нови килими!

Продавам 5 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетина години,
погодни за етно катчиња во Вашиот дом или за традиционални македонски ресторани.
Килимите се со следните димензии:
...

Цена:600 ден.

Велес
 

Објавен на: 28.07.2015
Костим за капење Бети Метлика 48Д и апостолки Авон

Костим за капење на Бети Метлика бр.48 корпа D, нов, некористен - 800ден.
Нови стандардни флип апостолки со платнени ленти вел.40/41 - 150ден.
Заедно 880ден.

Цена:880 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
Prodavam zhenski konduri i detski kondurchinja

Prodavam zhenski konduri i detski kondurchinja chista kozha novi od zatvoren dukjan modelite se malku postari no ne se noseni nitu ednash skroz novi cena za detskite 300 a cena za kondurite 200dena...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2015
ITNO - Asortiman na Maska Obleka

Se prodavaat kosuli, dzemperi, sakoa, farmerki za mazi.
Odlicni materijali kvalitetni i moderni.
Sledi odlicna ponuda dokolku se kupi celiot asortiman

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 03.07.2015
Prodavam tepisi

Prodavam dva kvalitetni volneni tepisi. Cenata na eden e 1500 denari

Цена:1.500 ден.

Охрид
 

Објавен на: 01.07.2015
Prodavam Nike mashki patiki

Podgovaram mashki nike patiki novi ednash probani prateni od amerika no brojot ne mi odgovara.Broj 42/43 kontakt broj:078-366-785 ili 078-366-785

Цена:2.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.06.2015
Baram zena za rabota vo krojacki salon vo Aerodrom

Baram zena za rabota vo krojacki salon FASHION vo Aerodrom pozadi t.c Capitol, za izrabotka na zenska konfekcija i sekakov vid na korekcii. Rabotno vreme 8 casa t.e 40 rabotni casa vo nedelata i pr...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2015
SECOND HAND !!!

Единствен реномиран Second Hand во Македонија кој врши продажба на големо и мало само на брендирана гардероба од познатите :Tommy Hilfiger , Diesel , H&M , Umbro , Mango , Clarks , Benetton ,...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2015
PRODAVAM VENCANICA

PRODAVAM DVE VENCANICI BELA BOJA SO KORSET NA VRZUVANJE I CIPKA NA ISTIOT.VENCANICITE SE PO EDNAS NOSENI.PRVATA E KUPENA VO APRIL 2015 A VTORATA VO OKTOMVRI 2014 GODINA...DOBRO SOCUVANI...VO PRILOG...

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.06.2015
prekrasni dodatoci

Tasna kafena =>1200
2in1 Tasna i Ranec violetova =>1200
Naocari => 700

Цена:51 €

   

Објавен на: 30.05.2015
Fustani Prekrasni

Violetov fustan br.L
Crn fustan br.L

Цена:66 €

   

Објавен на: 30.05.2015
Komplet jeans

Jakna br. M
Elece br. L
Farmerki br. M

Цена:100 €

   

Објавен на: 30.05.2015
aloa vera

,НИКА 7 ” Ви ја преставува високо квалитетна навлака од Алоа Вера .Навлаката за перница со екстрат на Алоа Вера е антиалегиска и антибактериска и е многу корисна за проблематицна кожа.Составо...

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2015
Elasticna ukrasna traka(mercerizirani pamuk)

Za konfekciju,donji ves,ukrasna traka.Razne sirine.Cena od 10-15 dinara.Proizvodnja se nalazi u Srbiji.Rabat na kolicinu i nacin placanja.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.05.2015
Pogrebne trake-Rese i cipke

Razne kombinacije i sirine direktno iz proizvodnje.Cena je 4-10 dinara po duznom metru.Rabat na kolicinu i nacin placanja.Proizvodnja je u Srbiji.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.05.2015
Невестински фустан (венчаница)

Изнајмувам невестински фустан, еднаш користен и добро сочуван. Корсетот е изработен со чипка и кристали, од позади е со шнирање, одговара на величини 36-42.Со фустанот оди корпа и ракавици.

Цена:120 €

Гевгелија
 

Објавен на: 13.05.2015
продавам јамболии

продавам рачно на разбој ткаени јамболии,и кебиња,изработени во мариовски крај.Јамболиите се со врвен квалитет.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2015
Zenski kukli za na izlog

Se prodavaa 3 plasticni kukli i edna od stiropor (prvata od levo), odlicno socuvani.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2015
Izlozbeni stalazi,Metalni zakacalki, Reklami

Se prodavaat 10 odlicno socuvani drveni stalazi za vo butik, po edinecna cena od 30e,
Metalni zakalcalki so topcinja, golemi-300 den i mali-150 den.
Dve svetlecki reklami prikazani na slikata po...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2015
NAVLAKI OD MIKROFIBER ZA TROSED,DVOSED,DVE TABURETKI I 4 MALI PERNICI

Продавам, нови, воопшто не користени комплет навлаки од микрофибер за гарнитура: тросед,двосед,две табуретки и четири мали перници.Имаат исти дизајн како на сликата,со крем основа,но наместо темно ...

Цена:120 €

Охрид
 

Објавен на: 05.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка