Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Zajam ponuda između osobito ozbiljan i iskren

Pozdrav, gospodin i gospođa
Ponuda novca zajam između posebice 2.000€ do 30.000.000€ sve osobe koje su u mogućnosti vratiti s kamatama od 2%. Zato želim da me kontaktira ozbiljnim ljudim...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.02.2016
Prodavam kolichka za dete

Prodavam kolichka za dete, Amerikanska, crveno plava boja za 8000 denari.

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 31.01.2016
Нудат заеми меѓу одделните 100% сигурен

Јас дава заеми на луѓе кои живеат во цела Европа и во светот Мојот интерес стапка е 3% an.Si ви требаат пари за други причини, не двоумете се да ме контактирајте не за повеќе информации. Јас сум на...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 29.01.2016
Кошули и панталони

Се продаваат машки кошули и панталони оргинал нови со етикета од BITSIANI

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.01.2016
Нови кошули од BITSIANI

Се продаваат нови кошули од BITSIANI со етикета

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.01.2016
Pozdrav moj dragi prijatelj

Pozdrav moj dragi prijatelj

 Imam malu priču mog života reći. Pokušao sam napraviti poseban kredit od 30.000 eura i 5.000 eura moj muljaža. za ovaj susret Gospođa Carolle Marran jet ...

Цена:200 €

   

Објавен на: 20.12.2015
Бебиситерка

Добар ден. Нас ни треба бебиситерка што знае Германски.
Заинтересирани ве молам да напишете емаил на lirim.selimi12@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.10.2015
Венчаница

Еднаш носена во добра состојба, одпозади е чипка, бела боја заедно со вел

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 30.10.2015
prodavam vencanica

Prodavam vencanica,izrabotena od cipka.Ogovara na veli;ina S-M.Cena povolna.Kontakt telfon 072/227-011

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 29.10.2015
zhenski kozhni chizmi

Se prodavaat zhenski kozhni chizmi po mnogu povolna cena novi se i mnogu udobni za informacii za brojche na broj 078 366 785

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 19.10.2015
Венчаница-Невестински фустан Queen

Се продава и изнајмува венчаница еднаш носена, изработена од познатата креаторка Синди Караџа наречен кралски невестински фустан.Изработен е од посебен квалитетен материјал,додека горниот дел,корсе...

Цена:550 €

   

Објавен на: 30.09.2015
Туту сукњички

Изработка на туту сукњички во сите величини по желба

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 18.09.2015
Заем понуда

Вие сте кредит за истражување или да се подигне вашите активности или
за реализација на еден проект, или да купат стан
но за жал на банката бара да и услови кога вие не сте.
Нема повеќе грижи Ја...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 13.09.2015
Sportska Oprema

Prodavam Novi Sportski Patiki Nike
Br.43


Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 27.08.2015
Kreditiranje sanchezaline24@gmail.com2


Ako ste u potrazi za kredit (novac), ja sam na raspolaganju da vam pomogne.
Molimo vas da me kontaktirate na sljedeci e-mail: sanchezaline24@gmail.com

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 25.08.2015
jamboli

beli novi nekoristeni jamboli za trosed i dvosed racno izrsboteni na razboj

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 19.08.2015
BEBESKA OBLEKA

Bodi dolg i kratok rakav(56-104)= 85 den+ddv
Bodi bez rakav(kimono)(56-68)= 70 den+ddv
Benkica(56-68)= 50 den+ddv
Zivri so stapalo(56-74)= 75den+ddv

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 02.08.2015
Продавам 5 нови килими!

Продавам 5 некористени етно килими (рачна изработка), стари педесетина години,
погодни за етно катчиња во Вашиот дом или за традиционални македонски ресторани.
Килимите се со следните димензии:
...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 28.07.2015
Костим за капење Бети Метлика 48Д и апостолки Авон

Костим за капење на Бети Метлика бр.48 корпа D, нов, некористен - 800ден.
Нови стандардни флип апостолки со платнени ленти вел.40/41 - 150ден.
Заедно 880ден.

Цена:880 ден.

   

Објавен на: 06.07.2015
Prodavam zhenski konduri i detski kondurchinja

Prodavam zhenski konduri i detski kondurchinja chista kozha novi od zatvoren dukjan modelite se malku postari no ne se noseni nitu ednash skroz novi cena za detskite 300 a cena za kondurite 200dena...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 05.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка