Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Кредит, финансирование и инвестиции без проблем.


В области финансов, инвестиций и специализированного кредитования я предлагаю свои услуги всем людям хорошего характера и, прежде всего, способен выполнять свои обязательства. Я занимаюсь следующ...

Цена:452.000 ден.

   

Објавен на: 07.08.2018
Nevestinski fustan

Венчаница еднаш облечена, купена во Австралија, позадина со шнирење, изработена од тежок материјал со детали од чипка, горниот дел од корсетот може да се отстрани може да биде деколтирана, исчистен...

Цена:25.000 ден.

   

Објавен на: 19.07.2018
Prodavam Jambolii

Se prodavaat racno izraboteni jambolii

Цена:1.300 ден.

   

Објавен на: 10.07.2018
Помощь на дому и уход за пожилыми людьми...

Ищете законный кредит? Устали искать кредиты и ипотечные кредиты? Вы отклонили свой банк? Вам нужен кредит, чтобы очистить ваши долги / счета? Затем их финансовая травма закончилась, они предлагают...

Цена:789.000 ден.

   

Објавен на: 12.06.2018
се продава венчаница

Се продава венчанича кобинација со чипка одговара величина Sи L може договор за цена контакт телефон 071 231 030

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 16.04.2018
odobravanje kredita između pojedinca bez troškova u 48h


Dobiti svoje kredite na mreži.
- Osobni zajam
- zajam za nekretnine

Цена:100 €

   

Објавен на: 05.02.2018
Распродажба

Голема распродажба на високо квалитетна спортска облека од лагер,по многу ниски цени од брендот Errea ( италиански бренд ) и Babolat(француски бренд). Имаме голем избор на производи !!! ( Јакни ,тр...

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.02.2018
Облека Зара, Страдивариус,Бершка, Пул анд Бер

Продавам женска облека од шпанските брендови Зара, Страдивариус и сл., поради затварање на Марфи Шоп.Ценa 100 денари.

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 26.01.2018
Невестински фустан

Модерен убав и романтичен венчален фустан.
Величина 36-38.
Фустанот е уникатно изработен со внимателно изработени детали. Направен од три слоен материјал, вклучувајќи висококвалитетна чипка и мно...

Цена:350 €

   

Објавен на: 13.01.2018
Prodavam maski kosuli

Prodavam maski kosuli,odlicno ocuvani, prakticno novi, kvalitetni.

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 04.01.2018
Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна

Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна (должина под колена) со капуљача, екстра крагња, на патент, крзно на капуљачата кое по желба се вади. Има надворешни џебови, внатрешен џеб и стегач за под...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 11.12.2017
Prodavam Dzemper Tomi Hilfiger Ednas OBlecen bela boja M golemina

Prodavam Dzemper Tomi Hilfiger Ednas OBlecen bela boja M golemina no moze da e tocen na luge sto nosat L. dzemperot e original Hilfiger i e kupen od Kanada

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 08.12.2017
Prodavam novi prekrasni moderni i topli rakavici i šalevi

Prodavam novi prekrasni moderni i topli rakavici i šalevi vo razlicni boi i dizajni.
Cena:
Rakavici 300,00 den.
Šalevi 600,00 den

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 22.11.2017
krediti 100 % od garanciju.

krediti 100 % od garanciju 2.000 eura ima 50.000.000 eura za vijesti godine 2018 mail: sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +22962002097

Цена:50 €

   

Објавен на: 14.11.2017
Nudi brzi kredit u 48 sati

Evo jednostavan Kredit od 2.000 € do 5.000.000 € . Kredit
potrošnja jeftino, brzo i sigurno, na kojoj možete učiniti vaše sigurnosne novac online sa odgovor odmah, bez ikak...

Цена:55.000 ден.

   

Објавен на: 13.11.2017
Prijedlog kredita brzo hitno

Nudimo Kredite od 2.000€ do 5.000.000€ u iznosu od 2% na svaka fizička ili pravna osoba ; Pojedinci ili poslovnih vođa u svijetu, ili je privatna banka koju je potrebno financiranje za ko...

Цена:85.000 €

   

Објавен на: 13.11.2017
нема више новца забринутости

ћаоМоје име је JELENA и ја сам зајмодавац. Ако желите хитан кредит без одлагања или превише папирологије за поправку дугова или финансијских пројеката, можете одговорити на ову поруку и помоћи ћу в...

Цена:10 €

   

Објавен на: 30.10.2017
prodavam bunda

bunda od prirodna koza

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 25.10.2017
Машка Диоленска БундаПродавам нова никогаш неносена бунда, наменета како HTZ опрема, со волна од вмарешната страна и платно кое не пропуста вода и ветер, големина број 52

Цена:2.800 ден.

   

Објавен на: 07.10.2017
Облека

Продавам облека поради преселба ,чевли,ташни од брендот на ЗАРА, Манго, Страдивариус,Н&M, Бершка.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.09.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка