Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продажба на детска конфекција

Продажба на :Боди 74-98Пижами 1-14 (16) по порачкаШпикозни 74,80,86Бенкица 56 62 68Боди бенкица 56 62 74Фустанчиња 74-98 Кебенца памучни 70x70 70x90Врекички 1,2,4Бебешки комплети 56 62 68 за повеке...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2014
долг свечен фустан за матурска

Фустанот е купен од Турција и за жал ниту еднаш не е облечен. Голг е и со голи рамена. Изработен е од црн свилен шифон со декорација од камења помеѓу градите која како гердан продолжува и се зако...

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2014
Farmerki

Prodavam nad 100 farmerki novi so najlon i ofinger edna farmerka za 1 edno evro

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 05.05.2014
kozna jakna

crvena kozna jakna zenska so dve lica (ednata strana e crvena drugata e stampa zmijska koza)mnogu tenka i kvalitetna koza za samo 50 evra.

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2014
LILJAKOV "MERLIN MONRO" FUSTAN

Otmen,eleganten,liljakov,do pod kolena,plisiran,ist model kako poznTiot bel fustan na Merlin Monro.Golemina M,L (od 36-do 44 konfekciski br.) Pobrzajte da ne ja propushtite ovaa edinstvena ponuda!

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.04.2014
PERIKA KRATKA SO VISTINSKO VLAKNO

NOVA NE KORISTENA KUPENA 10.990

Цена:70 €

Битола
 

Објавен на: 26.04.2014
PREKRASNA OGRLICA SO OBETKI

So crni kamcinja i sjajni cirkonchinja. Prekrasna, otmena, elegantna, pogodna za svechenosti ili kako izvonreden podarok za dama. Pobrzajte, ovaa ponuda vazi samo denes!

Цена:450 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2014
Бебешка облека

Произведувам и продавам (на големо) висококвалитетни бебешки пелени, бенкици, шведски пелени со лепенка или со врвки, пижами со весели дезени за деца од 1 до 9 години, детски боди, памучни покривки...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2014
jambolii-novi tkaeni na razbroj odlicna izrabotka

svetli kafeni vinski crveni i 1bel--so golemina ko za trosed...odlicni cvrsti istkaeni pogodni za vikendica ili nekoi etno lokali ima 5 ako se zemaat site ima popust ako ne poedinecno po taa cena n...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 21.04.2014
jambolii novi i cvrsta odlicna izrabotka od razboj

ima vkupno 5-svetlo kafeni vinski crveni i 1bel... odlicno izraboteni pogodni za nekoi vikendici lokali od etno stil i golemina ko za trosed..ako se zemat site naednas ima popust ako poedinecno cen...

Цена:1.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 13.04.2014
se prodavaat jambolii itno ima 6-ili za zamena za kornizi i perdinja

tie se po boja svetlo kafeni i vinski crveni pogodni ko za trosed...odlicna izrabotka novi-tkaeni na razboj...cenata po eden poedinecno e taa na oglasot no ako se zemat site 5 ima popyst

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.04.2014
se prodavaat maski cizmi doneseni od stranstvo

43 broj se--sega se po taa cena na oglasot zasto nee sezona a potoa ke bidat poskapi na zimo

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2014
se prodavaat jambolii tkaeni na razboj cvrsta odlicna izrabotka novi

kafeni posvetli--vinski crveni...ima 6 ako se zemat site ima popust...

Цена:1.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 09.04.2014
se prodava volnica 300kg shallovi kaishi maramici maici za novorodencinja

se prodava volnica 300kg nova
shallovi za zenski
kaishi mashki I zenski
maici za novorodencinja

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.04.2014
Ceradno platno,cerada,mes

Големи залихи на церадно платно, церада за штампање и меш. Материјалот е со висок квалитет и е од европско производство.
Ги има на залиха сите бои во различна ширина и грамажа.
Работиме секој ден...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 07.04.2014
Keper,mebel stof,trikotaza,cerada,len,poplin

JOFA TEKS Dooel Stip

Kompanija koja 15 godini e uspesen lider vo prodazbata,uvozot i izvozot na tekstilni materijali.
So zaliha od nad 6 milioni metri imame materijali od sekakov vid so najviso...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 07.04.2014
Prodavam

Prodavam Patiki Kappa br 45

Цена:2.500 ден.

Велес
 

Објавен на: 05.04.2014
jambolii

se prodavaat svetli kafeni vinski crveni i bel...--pogodni za vikendici na selo tkaeni se na razboj odlicni i novi ima 7 ako se zemat naednas site popust ima a za sekoj posebno cenata e taa na oglasot

Цена:1.000 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 03.04.2014
maski cizmi

doneseni od stranstvo 43broj

Цена:600 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 02.04.2014
Maici Ekstra za Pecatenje

Maici 100% pambuk i lacosta (so kragna,bez kragna) za pecatenje ekstraa super kvalitetno so EKSTRA CENA Za kvalitet ke se uveritee ....Isto taka Moze da gi pecatimeee

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.03.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка