Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Подготвени брзо Македонија

Здраво почит / Господа
Треба заеми меѓу поединците да се справат со финансиските тешкотии со кои се нудат финансиски услуги само на поединци и семејства во итна потреба од финансирање кои ќе бида...

Цена:10 €

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2013
Polar Glare naocari

Se prodavaat orginal Polar glare naocari ne noseni so kozna kutija i komplet za brisenje

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.07.2013
jambolii

Prodavam novi nekoristeni jambolii.Gi imam vo zolta,zelena,crvena i portokalova.

Цена:5.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 21.07.2013
Kukla za vo butik i torza zenski

Kuklata e skoro novi i e mnogu malku upotrebuvana.Isto taka i imam nekolku zenski torza.700 den se torzata

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.07.2013
''Jelly'' Очила за сонце!!

Достапни бои: Црвена, Сина, Црна и Розева

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.06.2013
Iznajmuvam vencanica

Iznajmuvam vencanica koja odgovara na velicini od 38-42. So nea odi valo i korpa.
Tel.078340656 (od ponedelnik do sabota posle 15.30h, nedela cel den.

Цена:150 €

   

Објавен на: 18.06.2013
ОБЛЕКА

Продавам екстра квалитетна уникат женска гардароба од Швајцарија од марката chicoree

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2013
КАПА „MITCHELL AND NESS“ СО ЛОГО НА MIAMI HEAT

Капа Mitchell and Ness со лого на Miami Heat!!!
Капата е купена од USA во Mitchell and Ness продавница во NEW YORK CITY!!!
Цената на капата во продавница е околу 50 евра,но јас би бил среќен и да...

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2013
НОВИ ABERCROMBIE AND FITCH КРАТКИ ПАНТАЛОНИ!!!

Нови ABERCROMBIE AND FITCH кратки панталони!!!
Шорцевите се со дупла постава!!!
Шорцевите се со Бели и Зелени пруги!!!
Исто така можете да ги користите и за пливање!!!

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2013
Изработка на ПИЖАМИ за мажи,жени и деца!!!

Изработка на ПИЖАМИ за мажи,жени и деца!!!
Изработка на ПИЖАМИ од најквалитетниот памук на пазарот!!!
Најдобрата,Најквалитетната,Најевтината ИЗРАБОТКА во Македонија!!!
Можеме да ви изработиме ка...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2013
СЕ ПРОДАВААТ СРЕБРЕНО ЛАНЧЕ И БЕЛЕГЗИЈА ОРИГИНАЛ 925 ХИТНО!

Продавам сребрено ланче и белегзија скоро нови. Среброто е оригинал со жиг 925. Белегзијата е тешка 21.9 грама, а ланчето 55 грама.

Цена:120 €

Охрид
 

Објавен на: 12.06.2013
НАЈПОВОЛНО!!!

Најповолна и најефтина гардероба и останато на само клик од вас!
Уверете се и сами -
контактирајте не на нашата емаил адреса : online.naracki@gmail.com
или на нашата facebook страна : https://w...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.05.2013
Перничиња

Продавам домашно изработени перничиња.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.05.2013
Продавам салонки,нови,неносени,37

Салонките се купени 1200 денари од продавница. Поради тоа што е увидено дека бројот не одговара со големината на ногата,не се носени. Ги продавам итно! За цената може и да се преговара на лице место.

Цена:900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.05.2013
мантили

Продавам нови работнички мантили сини машки и женски.

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2013
Свадбени китенки и бонбони

Нудиме најширок избор на уникатни китенки и бонбони за свадба по поволни цели. Сите модели се наша изработка, и уникати. Изработуваме и по ваша идеа. Видете ги нашите китенки и свадбени бонбони на ...

Цена:20 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2013
хулахопки анабела - анамарија

Продавам хулахопки анабела и анамарија вкупно 90 пара за 1800 денари.

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2013
Kozna jakna,,GENUINE LEATHER,

jaknata e kako nova malku nosena socuvana e no e pogolema velicina ,,xxxl,,zatoa se prodava.kupena e vo MILANO (italija)... vredi da se vidi...

Цена:5.990 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 07.04.2013
Handmade Fashion accessories

Рачно изработени, уникатни модни додатоци...Бидете во тренд и одберете си го Вашиот фаворит ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2013
НЕВЕСТИНСКИ ФУСТАН

СЕ ПРОДАВА НЕВЕСТИНСКИ ФУСТАН , ДОБРО СОЧУВАН .

Цена:6.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 16.03.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка