Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ИТНО: БЕСПЛАТНО се вдомува женско куче и мајката

ИТНО: БЕСПЛАТНО Се вдомуваат едно игриво и весело женско кученце околу 3 месеци стари, а и мајката се вдомува. СЕСТРИЧКАТА НА КУЧЕНЦЕТО ЈА ОТЕПАЛЕ ПРЕД 3 ДЕНА. Ќе биде со среден до голем раст. Мајк...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.10.2019
Bigl štenci plave boje

Na prodaju vrhunski štenci rase bigl u plavoj boji.  Svi štenci su plave boje što je retkost za biglove. Dostupna su oba pola. Roditelji su u našem vlasni...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 31.05.2021
Продавам пиштол

Продавам пиштол ЧЗ75Б 9 mm исклучиво на лице со дозвола ,цена по договор

Цена:500 €

Крива Паланка
 

Објавен на: 29.10.2020
prodavam gulubi

extra gulubi od mnogu sorti. popust za poveke

imam i kjumezarnik za prodavanje

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.04.2020
Pcelarstvo

Prodavam pceli dadenblat cuvani i odgleduvani vo isklycitelno chista i nezagadena sredina, so sandak ili bez.
Cena povolna.
Tel. 075/528-281

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.08.2019
Coton de Tulear kutrinja

Се продаваат кутриња од расата Coton de Tulear родени на 02.06.2019.
Не се митарат и се антиалергени. Кученцата ги добивате прочистени, вакцинирани и со педигре. Идеални се за семејства со мали д...

Цена:350 €

Куманово
 

Објавен на: 17.07.2019
Се продава Далматинер женка 16 месеци

Со пасош.чип.сите вакцини и ревакцини до 16 месеци

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2018
ИТНО СЕ ПОДАРУВА КУЧЕ/СЕ БАРА ПАНСИОН ЗА КУЧИЊА ВО БИТОЛА

ИТНО БЕСПЛАТНО се ВДОМУВА или се бара ПАНСИОН за кученца во БИТОЛА за ова машко кученце околу една година бидејќи таму каде што е го малтретираат и тепаат. ТЕПАН Е ВЕЌЕ НЕКОЛКУ ПАТИ. Доаѓале шинтер...

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 15.12.2018
Se prodavaat maltezeri


Dve maltezercinja (masko i zensko) stari 50 dena . Tatko maltezer so pedigre , majka maltezer. Cuvanje samo vo domasni uslovi .

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2018
Кучиња златен ретривер

Се продаваат кучиња од расата златен ретривер - 2 машки и 4 женски. Кучињата се еден месец стари, а ги добивате вакцинирани и со педигре кога ќе наполнат 8 седмици. Мајката е светло крем, а таткото...

Цена:1 €

Прилеп
 

Објавен на: 23.07.2018
Haska

Se prodavaat haski 4 maski i dve zenski
Info na 070728558

Цена:70 ден.

   

Објавен на: 14.07.2018
Haski na prodazba

Se prodavaat preubavi zenski haski

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.05.2018
SE ORODAVA CIVAVA masko

Se prodava prejrasno bebce masko civava staro skoro 2 meseci spremno da go razubavi sekoj vas den. Za poveke info javete se na 070340007

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 02.05.2018
Pcheli, Pchelni semejstva, rojcinja, roevi

Пчели, пчелни семејства, ројчиња, роеви - едно семејство вклучува: 3 рамки силни пчели, 2 полни рамки мед, и 1 квалитетна матица, Цена По договор Трајан 075/933-279
Pceli, Pcelni semejstva, rojcin...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2018
Легло на расата Минијатурен Шнауцер

Се очекува легло од расата Минијатурен Шнауцер. Доколку сте љубител на оваа раса, може да го резервирате вашето куче. Татко и мајка со одлично педигре. Основни карактериситки на оваа раса се:темпер...

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2018
CRVEN AHAT

Prodavam lipohrom crveni kanarici, germanski so kapa i lipohrom mozaik. Pticite se so odlicen kvalitet i se izlozbeni ptici.

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.12.2017
Се подаруваат кученца

Најмилите кученца во градов си бараат исто толку добар газда взаемно да се дружат, пазат и чуваат.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2017
Kupuvam labrador retriver

Kupuvam labrador retriver isklucivo crna boja malo kucence moze masko ili zensko.077 847 322 igor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.11.2017
Se prodava bishon frize

Se prodava bishon frize so pedigre, procistena i vakcinirana. Povekje informacii na 076/234-567

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.08.2017
Akita Inu kutrinja

Se prodavaat dve preslatki zenki Akita Inu kucenca so odlicno poteklo. Kucencata se prodavaat so kompletna dokumentacija, vakcinirani i procisteni od paraziti stari se 2 ipol meseca. Info na 078445255

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка