ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СЕЛЕКЦИОНИРАНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ,РОЕВИ ,МАТИЧЕН МЛЕЧ Д А Б Е С К И

ТОА НЕ Е СЕКОГАШ ЛЕСНО ДА СЕ БИДЕ НАЈДОБАР !
ПРВОКЛАСНИ ПЧЕЛНИ МАТИЦИ ОД МАКЕДОНСКАТА МЕДОНОСНА ПЧЕЛА И ВО 2016!

22 ГОДИНИ СО ВАС !

Цена:700 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2016
KOVANI OGRADI TENDI KAPII SPALNA RESETKI ZA PROZORCI I VRATI STAN KUKA

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 16.08.2015
pistol crvena zastava

Се продава пиштол Црвена Застава калибар 7,65, со дозвола, исклучиво на лице со дозвола. Пиштолот е употребен само еднаш (испукан само еден куршум), практично е нов.

Цена:12.000 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 03.06.2015
Gradezna Oprema proizvodstvo Zapki,Kajli,Stegi,Alati, Novi i dr uslugi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:197 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 05.05.2015
For Sale: Apple Iphone 6 16gb / 64gb, Samsung S6, Apple Macbook Pro

Contact For Inquiries ::::

Skype: qawimtrade
Email: qawimtradestore@gmail.com

Цена:500 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 29.04.2015
Издавам ниви

Издавам ниви во атарот на село Стенче и Валковија -Тетовско, Гостиварско.

Цена:25 €

Гостивар
 

Објавен на: 23.04.2015
СЕ ПРОДАВА КУЌА- ИТНО И ПОВОЛНО!

Се продава куќа во с.Вруток со идеална местоположба и прекрасна природа.Атрактивна локација за етно(рибен) ресторан, примамливост за секој (иден) угостител.
Вкупната површина за продажба е 1185 м2...

Цена:150.000 €

Гостивар
1185 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Парно греење

Објавен на: 19.04.2015
rabota

Baram rabota kako medicinska sestra imam i drzaven ispit. Pozdrav.

Цена:1 €

Гостивар
 

Објавен на: 07.04.2015
Менувам викендица во Маврово за стан во Скопје

80м2 дневна соба, кујна, трпезарија и купатило и поткровје со 2 спални соби, летна кујна со тоалет. 50м2 дворно место. Локација: пред ски-лифтовите после новата црква. Надворешноста е изработена со...

Цена:30.000 €

Гостивар
80 m2
3 соби
Приземје + кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 01.04.2015
Продавам целосно опремена викендица во Маврово

80м2 дневна соба, кујна, трпезарија и купатило и 25м2 поткровје со 2 спални соби, летна кујна со тоалет. 50м2 дворно место. Локација: пред ски-лифтовите после новата црква. Надворешноста е изработе...

Цена:31.500 €

Гостивар
80 m2
3 соби
Приземје + кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 01.04.2015
Apple iPhone 6 &6plus,5s 16GB-128GB(www.sarabisphones.net)Whatsapp,+254710800603

ASSALAMU ALAIKUM SARABIS PHONES® NOW OFFER @ CRAZY PRICE & UNBEATABLE PRICE!!!

SEASON DEALERS:For Both Wholesale/Bulk and Retail Price.
Wholesale/Bulk and Retail

Цена:350 €

Гостивар
 

Објавен на: 28.03.2015
inox - rosfajni ogradi

profesionalna izrabotka na inox zastitni ogradi za stepenici balkoni nastresnici rukohvati oprema za bazenti fontani i se od inox vrven kvalitet i dolgogodisna garancija

Цена:6.000 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 28.03.2015
opel tigra 1.4

Top kolice posebno za mladi
Moze da se vidi sekoj den posle 15 h
Kontakt 071200049
CeNata ne e fixna

Цена:1.500 €

Opel Tigra
1997
Гостивар
172000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 18.03.2015
FORD FIESTA 1.2 BENZIN PLIN FUL OPREMA KLIMA

Prodavam ford fiesta 1.2 benzin plin so atest samo pominata registracija na kolata se funkcionira moze zamena

Цена:1.300 €

Ford Fiesta
1997
Гостивар
215000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 08.03.2015
Velux detergent

prodavam mnogu kvaliteten detergent za sareni i beli alista...

Цена:1 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 03.03.2015
IPHONE 32GB 6S црна поседуваат

IPHONE 6S на 32GB во совршена состојба

Телефонот е опремен со трупот и екран заштитник, предните и задните стакла се непроменети, без гребнатинки.
Продаден со својата кутија и сите додатоци во ...

Цена:575 €

Гостивар
 

Објавен на: 27.02.2015
ZLATEN BROJ

PRODAVAM ZLATEN BROJ NE KORISTENI OD ONE PREPAID E I MOZE DA SE PREFRLI NA BILO KOJA MREZA!!! SO KREDIT OD 100 DEN

076/807-808 100 EUR

Цена:100 €

Гостивар
 

Објавен на: 15.02.2015
PRECIZNA MONTAZA na plocki,mermer,granit,laminat...

PRECIZNA MONTAZA NA SITE VIDOVI PLOCKI ,MERMER ,GRANIT ,LAMINAT...
TEL: 078/831-746

Цена:5 €

Гостивар
 

Објавен на: 04.02.2015
AKTIVEN BASS WOOFER 15" INCI 1400 WATS "HERTZ" EXTRA CENA!!!

prodavam mnogu dobro socuvan i jak aktiven bass zvucnik 15-ka so 2 namotki 4x4ohm,200x200rms ekstra visok kvaliteten bas.
slikite se od zvucnikot
potpolno ist kako na videoto
ima mal prostor za ...

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 30.01.2015
Opel omega 2.5 V6 benz plin mn redok model registrirana

Se prodava Opel Omega 2.5 V6 170hp automatik PLIN (Dizna sistem 640 evra),Diamond model eden od najretkite modeli,posebno kaj nas vo mk moze da gi ima 3 ili 4.Kolata doagja so najvisoko nivo na opr...

Цена:2.200 €

Opel Omega
1996
Гостивар
155000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.01.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка