Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Гостивар

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
pistol crvena zastava

Се продава пиштол Црвена Застава калибар 7,65, со дозвола, исклучиво на лице со дозвола. Пиштолот е употребен само еднаш (испукан само еден куршум), практично е нов.

Цена:12.000 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 03.06.2015
SNEZNI FREZI: HONDA,VILLAGER,ELEKTROMASCHINEN

WWW.MERKATORANG.COM.MK

- PROFESIONALEN ALAT: BOSCH,DEWALT,MAKITA,METABO,UNIOR...

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 29.12.2014
AGREGATI

WWW.MERKATORANG.COM.MK- AGREGATI: HONDA,STEANLEY,HERON,NU TOOL- HIDROFORI: HONDA,VILLAGER...-SNEZNI FREZI: HONDA,ELEKTROMASCHINEN,VILLAGER-KOMPRESORI: MISCHELIN,FINI...-PROFESIONALEN ALAT: DEWALT,M...

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 29.12.2014
pecka-furna

pecka 128leba germanska matador u super sostojba

Цена:4.000 €

Гостивар
 

Објавен на: 10.09.2012
pekarski masini

mikser veknarica kiflarica delilica pecka 128leb masini za hamburgeri 30 parce deli dizalica za kazanot agregat 35kw moze zamena za brasno

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 10.09.2012
listovi za secenje zelezo

Кружни пили со голема брзина челик со висока отпорност (5% кобалт), погоден за сечење метали, мартензитни и аустенитно челици со цврстина поголема од 800 N / mm ² и за сите од нерѓосувачки чел...

Цена:300 €

Гостивар
 

Објавен на: 06.08.2012
Aparati za zavaruvanje

Prodavam profesionalni aparati za zavaruvanje so zica na metal alumin i rostfrei so argon i co2 imat vodeno ladenje na rckata proizvod 2004 uvezeni od svajcarska imame od 550A
i od 350A

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 03.04.2012
merkatorang.com.mk

merkatorang.com.mk

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 11.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка