Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Гостивар

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
sladoled

masina za sladoled

Цена:1 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 03.06.2014
КОТЕЛ ЗА ПАРНО СО ПЛАМНИК НА НАФТА.И ЕКСТРА БОЈЛЕР 200 ЛИТРИ СЕ ЗА 300 ЕУР

КОТЕЛ ЗА ПАРНО СО ПЛАМНИК НА НАФТА И БОЈЛЕР НА СИТЕ ВИДОВИ ЕНЕРГИЈА ПОГОТОВО ЗА СОНЦЕВА ЕНЕРГИЈА ЕКСТРА.ЦЕНА 300 ЕУР

Цена:300 €

Гостивар
 

Објавен на: 30.10.2012
se prodava kamin

kaminot e koristen dve sezoni se prodava poradi postavuvanje na parno greenje znaci kaminot e ispraven lesno se odrzuva i super zagreva golem prostor 44 kvadrati,se prodava zaedno so cumk so sest c...

Цена:7.000 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 01.04.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка