Kamin za parno

ЦЕНА: По договор

Kamin za parno


Kamin Alfa plam
Komplet so kotel za parno
Mnogu socuvanИме:
Град:
Skopje
Телефон:
078 402 710
Објавен на:
01.10.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dare
Град:
Skopje
Телефон:
078 402 710
Објавен на:
01.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Камин на дрва

Се продава камин на дрва за парно од 40 до 100 м2.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 04.12.2019
Купувам ножеви Solingen

Купувам сет ножеви Solingen.
На број: 070-231-652
На број: 070-231-652
На број: 070-231-652

Цена:По договор


Објавен на: 03.11.2019
Kamp vo Krani

Se prodava kompletno opremena kamp prikolka vo Krani

Цена:По договор


Објавен на: 24.08.2019
Kolicka I sediste za vo kola

Kolicka Graco mnogu socuvana so aluminium ramka se spusta vo lezecka polozba

Цена:30.002.000 MKD


Објавен на: 26.03.2018
Kompresori DBX,YAMAHA,T.C ELECTRONICS

Set na kompresori za studiska ili live upotreba...
DBX 1046 quad,YAMAHA GC2020 Comp/Limiter,T.C ELECTRONICS C300 Gate/Compresor...
Site se maksimalno zacuvani i idat vo profesionalen Flycase(kufe...

Цена:350 EUR


Објавен на: 21.02.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка