Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Гостивар
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО
Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
CITROEN C4 1.6 hdi 2006

Citroenot e uvezen od svajcaraija so realni kilometri so servisna kniska .
Od oprema ima :
-VTR paket na oprema
-Board computer

Цена:1 €

Citroen C4
2006
Гостивар
199999 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.12.2019
Dacia Logan 1.4 MPI vo super sostojba

Продавам Dacia Logan 1.4 mpi со поминати скоро 97000 км. Регистрација до 10.Октомври 2017- скоро цела година! Прв газда сум а колата е во одлична состојба. Возена е само на кратки релации за свои п...

Цена:2.300 €

Dacia Logan
2006
Гостивар
97000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 05.12.2016
Prodavam Opel Vectra DTI16V

Voziloto e vo odlicna sostojba.Nemalo udari ili bilo kakvi ostetuvanja. Vo cenata vleguvat komplet zimski i letni gumi.

Цена:4.000 €

Opel Vectra
1999
Гостивар
110502 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 08.04.2016
KOVANI OGRADI TENDI KAPII SPALNA RESETKI ZA PROZORCI I VRATI STAN KUKA

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN

Цена:По договор

Гостивар
 

Објавен на: 16.08.2015
opel tigra 1.4

Top kolice posebno za mladi
Moze da se vidi sekoj den posle 15 h
Kontakt 071200049
CeNata ne e fixna

Цена:1.500 €

Opel Tigra
1997
Гостивар
172000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 18.03.2015
FORD FIESTA 1.2 BENZIN PLIN FUL OPREMA KLIMA

Prodavam ford fiesta 1.2 benzin plin so atest samo pominata registracija na kolata se funkcionira moze zamena

Цена:1.300 €

Ford Fiesta
1997
Гостивар
215000 km
Бензин+Плин
2-3 врати
 

Објавен на: 08.03.2015
Opel omega 2.5 V6 benz plin mn redok model registrirana

Se prodava Opel Omega 2.5 V6 170hp automatik PLIN (Dizna sistem 640 evra),Diamond model eden od najretkite modeli,posebno kaj nas vo mk moze da gi ima 3 ili 4.Kolata doagja so najvisoko nivo na opr...

Цена:2.200 €

Opel Omega
1996
Гостивар
155000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.01.2015
opel omega

Prodavam opel omega
Registrirano
Disel
So bmw motor 525tds

Цена:2.300 ден.

Opel Omega
1998
Гостивар
160000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.12.2014
VW Passat

PASSAT 1.9 TDI 130 KS
2000 GODINA
Kompletno napraven servis
KLIMATRONIK

Цена:3.500 €

VW Passat
2000
Гостивар
210000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.11.2014
prodavam HYUNDAI ACCENT

kolata e vo odlicna sostojba,ima registracia. ima malku kilometraza zatoa sto sopstvenikot na kolava zivee vo italia

Цена:1.000 €

Hyundai Accent
1997
Гостивар
185000 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 16.07.2014

Цена:1.050 ден.

Ford Escort
1998
Гостивар
105000 km
Бензин
4-5 врати
 

Објавен на: 01.05.2014
Audi 100 (A6)

Prodavam Audi 100 (A6) 1985 godina, dizel, vo dobra sostojba, vredi da se vidi

Цена:По договор

Audi 100
1985
Гостивар
Дизел
4-5 врати
Ел. стакла

Објавен на: 09.12.2013
Mercedes E290

Mercedes E290, vo prekrasna sostojba, mahagoni, fabricka navigacija, kozen enterier, tempomat, sedista za deca, skoro novi gumi, registriran do 09.2014

Цена:По договор

Mercedes-benz E 290
1999
Гостивар
300000 km
4-5 врати
ЦД плеер
 

Објавен на: 09.12.2013
BMW 525 TDS (KARAVAN) BG

KOZEN SALON
ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
DVOEN SONCEV KROV
CD "PANASONIC"

Цена:По договор

Bmw 525
1995
Гостивар
189526 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 24.05.2013
Jeep Grand Cherokee Disel

Prodavam Jeep Grand Cherokee disel 3000 kubici , automatik ,vnatresno e vo kozha full optional so zimski i letni gumi komplet 5+5 sopstven navigator 71 000 kilometri pominati vo odlicna sostojba ,p...

Цена:17.000 €

Jeep Grand Cherokee
Гостивар
71000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 23.05.2013
BMW

BMW M PAKET 525

Цена:По договор

Bmw 525
2002
Гостивар
250000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 07.03.2013
ZASTAVA 750-PRODAVAM

NOVI KAROSERISKI DELOVI ,NEMA TRULO NI KITIRANO.REGISTRIRANO DO 26 MART 2013.
BEZPREKORNO MEHANICKI ISPRAVNO.
PALI-VOZI I POVREMENO STAVAJ BENZIN.
ke vi dadam i mnogu rezervni delovi.

Цена:850 €

Zastava
1985
Гостивар
68555 km
Бензин
2-3 врати
 

Објавен на: 09.02.2013
Продавам Mercedes E 270 CDI

Продавам Mercedes E 270 CDI
177 KS
година на производство: 2001
Full опрема: телефон, електрично задвижувани прозорци, автоматски двозонски Climatronic клима уред, греачи на електрично задвижува...

Цена:По договор

Mercedes-benz E 270
2001
Гостивар
185000 km
Дизел
4-5 врати
 

Објавен на: 09.02.2013
mercedes amg

mercedes amg 270 cdi

Цена:По договор

Mercedes-benz E 270
2002
Гостивар
Дизел
4-5 врати
177 кс
 

Објавен на: 19.10.2012

Цена:По договор

VW LT
2004
Гостивар
198000 km
Дизел
2-3 врати
 

Објавен на: 19.10.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка