Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Гостивар
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам куќа во Маврово-Леуново

Вила во Маврово-Леуново, во близина на Хотел Радика, со најубав поглед на Мавровско Езеро.
Површина на куќата 7х7 метри, приземје, кат и поткровје.
Приземјето е 18м. катот е 48м (дневна со кујна,...

Цена:36.000 €

Гостивар
95 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 07.11.2016
Менувам викендица во Маврово за стан во Скопје

80м2 дневна соба, кујна, трпезарија и купатило и поткровје со 2 спални соби, летна кујна со тоалет. 50м2 дворно место. Локација: пред ски-лифтовите после новата црква. Надворешноста е изработена со...

Цена:30.000 €

Гостивар
80 m2
3 соби
Приземје + кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 01.04.2015
Продавам целосно опремена викендица во Маврово

80м2 дневна соба, кујна, трпезарија и купатило и 25м2 поткровје со 2 спални соби, летна кујна со тоалет. 50м2 дворно место. Локација: пред ски-лифтовите после новата црква. Надворешноста е изработе...

Цена:31.500 €

Гостивар
80 m2
3 соби
Приземје + кат
Клима
Чиста документација

Објавен на: 01.04.2015
Mavrovo Vikendicka so najdobra lokacija

Внатрешната површина е 120 м2 и дворна површина од 350 м2.Модерно опремена со нови водоводни инсталации,фасада од речен камен (47 цм дѕидови со тврдопресован тервол)две остави,едно предсобље,камена...

Цена:68.000 €

Гостивар
120 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 24.03.2014
издавам екстра викендица на брегот на мавроско езеро

издавам екстра викендица на брегот на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина,викендицата ви овозможува да се одморите и да се чуствувате мирно и пријатно.мирната атмосфера надвор од гратс...

Цена:10 €

Гостивар
50 m2
3 соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 25.06.2013
VIP mesto so kukja vo Mavrovo

Vednas do ezero,prekrasno mesto (770kv. metri),na 2km. ski centar. kukja - 180 kv., povelete ke se dogovorime.
tel: 078 440476

Цена:По договор

Гостивар
180 m2
4 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 25.07.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка