Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Гостивар

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Garnitura za sedenje, staklenjak/ vitrina, trpezariska masa, kancelariski mebel ...

Poradi selidba se prodava slednoto:

1. Garnitura za sedenje (trosed - so mehanizam za spienje, 2 fotelji, 1 klub masa). Moze i poodelno da se prodadat.
CENA: ----- 280 evra komplet.

Цена:70 €

Гостивар
 

Објавен на: 09.06.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка