Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Po naracka

Filmovi,crtani,xxx,muzika,e knigi

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.04.2015
slusalki sony

prodava sony slusalki mdr v 55

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.02.2015
Gramofonski ploci

Prodavam gramofonski ploci

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.07.2014
PRODAVAM BILETI ZA KINO, TEATAR ZA SK.2 BILETI PO CENA ZA 1.

PRODAVAM BILETI ZA KINO, TEATAR ZA SK.2 BILETI PO CENA ZA 1.


A.OPIS NA PROIZVODOT

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.03.2014
gramofonski ploci

Prodavam stari gramofonski loci.
Shaban daylight
Muxarem serbezovski
Basis ilija

Цена:По договор

   

Објавен на: 13.01.2014
Натпревар за Песна на Месецот на светско ниво

Учествувајте БЕСПЛАТНО на Натпревар за Песна на Месецот .Регистрирајте се и аплицирајте во различни категории.Сите автори, музички групи, бендови вклучете се во светски натпревар.Подетални информац...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 25.12.2013
muzika

hip hop raper nadprosecno talentiran bara menazer i studio za snimanje na sopsveni tekstovi so muzika.dokolku se pronaogate vo baranite javete se ke se dogovorime dobivkatakebide golema .pozdrav.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 29.11.2013
ИГРИ ЗА SONY PLAYSTATION 2 КОПИИ!!!

Игри за Sony Playstation копии!!!
Имаме секакви игри од авантура до аркадни!!!
Имаме NFS,Tomb Raider,FIFA,PES,NBA,Burnout,Ben 10 и разни други игри!!!
Цената е 60 денари од игра,а доколку купите...

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 15.06.2013
170 DVD CEDINJA OD SITE ZANROVI 2500 DENARI

170 DVD CEDINJA OD SITE ZANROVI SO VISOK KVALITET NA SEKOE CD IMA PO 2-3 FILMA. SE PRODAVAAT ZA SAMO 2500 DENARI

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 12.06.2013
Brand New SET OF 2x Pioneer CDJ-2000 Nexus & 1x PIONEER DJM-900 Nexus at 3000 EUR

INSTRUMENTAL CONSULTANCY LTD has continued to attract a highly committed and passionate community of musicians, DJs, composers and all electronics consumer all over the world.
We are a well-reco...

Цена:3.000 €

   

Објавен на: 09.03.2013
PIONEER CDJ 800MK2 I DJM 400

2X CDJ 800 MK2 & DJM 400 Во одлична состојба..Со торбици.

Цена:1.300 €

   

Објавен на: 03.03.2013
ПРОДАВАМ ИГРИЦИ

ПРОДАВАМ ИГРИ ЗА КОМПЈУТЕР ЗА ПЛАИСТАТИОН 2 И ФИЛМОВИ СО СРПСКИ ПРЕВОД ЗАИНТЕРЕСИРАНИ 077-859-832

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 14.02.2013
Gramofonski ploci

Prodavam gramofonski ploci od Blondie, Zdravko Colic, Lepa Brena, Rod Stewart, Zlatno slavejce, Boney M i drugi. Za celosna lista pobarajte na funnyaneta@yahoo.com

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 21.08.2012
Igrici za sony 2

50 I POVEKE IGRICI ZA SONI ZA SAMO 2 000 DENARI

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 12.05.2012
Serii

poveke od 100 SERII so najdobar kvalitet domasni i stranski so prevod pratete mail za katalog
dostava do vasiot dom / seriidvd@gmail.com
tel. 078 398825 predzemi katalog : http://www.2shared.com/...

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 21.04.2012
Diskmen

Prodavam diskmen vo ispravna sostojba. Diskmenot ne e mnogu koristen i mnogu dobro e socuvan.

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 01.04.2012
Ploci progressive house, tech house, house, minimal .....

Se prodavaat ploci
house, tech house,minimal .....
sosema novi, neosteteni, koristeni samo za snimanje na CD, ima pogolem izbor
cena 6 evra ploca

Цена:6 €

   

Објавен на: 31.03.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка