Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
cannondale caad8

9x3 dobro o4uvan 56ka

Цена:600 €

Битола
 

Објавен на: 16.08.2015
Prodavam Velosiped GT

Prodavam Velosiped GT M velicina ram 26er gumi Kenda menjaci Shimano Torney so shifteri 21 brzina viluska Suntour M3010 cena 12000 dve sezoni vozen dobro zategnat i zacuvan ima novi delovi...mob 07...

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2015
FOR SALE:2014 Trek Bikes,Scott Genius,Specialized,Cannondale & Giant Anthem Bikes

We sell all models of 2010,2011,2012,2013,2014 and 2015 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jami...

Цена:1.000 €

Валандово
 

Објавен на: 14.08.2015
2015 Scott Genius 900 Tuned MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.250 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 740 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 custom butted

Цена:1.300 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 730 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 custom butted

Цена:1.700 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 720 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:1.800 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 710 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.570 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 700 Tuned MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.700 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 700 Premium MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.400 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Spark 700 RC MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.900 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Spark 700 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Spark Alloy 6061, Solution geometry / custom butted

Цена:1.100 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Genius 710 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 Solution geometry / custom butted

Цена:1.700 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Contessa Genius 700 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.470 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Scale 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Scale PLUS Alloy

Цена:1.500 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Scale 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Scale PLUS Alloy

Цена:1.800 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius LT 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius LT 700 PLUS Alloy 6061 custom butted

Цена:1.900 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius LT 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius LT 700 PLUS Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.670 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius LT 700 Tuned Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius LT 700 PLUS Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.350 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius PLUS Alloy 6061 custom butted

Цена:1.900 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка