Продавам велосипед

ЦЕНА: 8500 мкд

Продавам велосипед


СЕ ПРОДАВА НОВ ВЕЛОСИПЕД КУПЕН ПРЕД 7 ДЕНА ВИМПЕР ВЕЛОСИПЕД КУПЕН 1000ДЕНАРИ. ГО ДАВАМ ЗА 8500Град:
Ohrid
Телефон:
075711603
Објавен на:
01.06.2017

ЦЕНА: 8500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Juliett Volgen
Град:
Ohrid
Телефон:
075711603
Објавен на:
01.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка