Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
2015 Scott Genius 720 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:1.653 €

Берово
 

Објавен на: 27.04.2015
2015 Scott Genius 710 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.360 €

Берово
 

Објавен на: 27.04.2015
2015 Scott Genius 700 Tuned Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.398 €

Берово
 

Објавен на: 27.04.2015
2015 Scott Genius 700 Premium Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.122 €

Берово
 

Објавен на: 27.04.2015
FOR SALE.: 2015 SPECIALIZED, TREK & CANNONDALE BIKES

BUY - A - BIKE LIMITED

Registered Office
41 SAINT THOMASS ROAD, CHORLEY, LANCASHIRE, PR7 1JE, UNITED KINGDOM

Цена:6.500 €

Битола
 

Објавен на: 09.04.2015
HT XCC 27,5"-Shimano Deore SLX

HT XCC extreme 650B golemina 47-48сm
-zaden menuvac Shimano Deore SLX(3X9)
-preden menuvac/siferi Shimano Acera
-hidroulika Tektro

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2015
Scott Voltage YZ 35 26"

Tocakot e vo extra sostojba
Menuvac shimano acera
Golemina na ramot:19":
Kočnici: Mehanički diskovi

Цена:240 €

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2015
MERIDA BIG NINE TFS 300 29R

Ram Big Nine TFS-D-Single Golemina 19,5" ili 50cm
-Vila SR 29 XCM HLO 100 (lock out)
-Zaden menuvac Shimano Deore XT
-Preden menuvac Shimano M390

Цена:420 €

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2015
se prodava ponarello fp 5

Se prodava PINARELLO FP 5
CENA.1.500 €
GOL. 57 cm
Odi i so garmin edge 705

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 31.03.2015
merida woodland 26'

Golemina M

Цена:15.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.03.2015
Velosiped PONY

velosipedot e odlicen

Цена:6.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 19.03.2015
Velosiped

Velosipedot e vo odlicna sostojba

Цена:2.700 ден.

   

Објавен на: 19.03.2015
Cube reaction 29' carbon

Golemina S za do 170 cm visina,krajna cena 850 evra bez cenkanje

Цена:890 €

   

Објавен на: 17.03.2015
FOR SALE.: 2015 SPECIALIZED, TREK & CANNONDALE BIKES

CONTACT DETAILS!!!

Sales Enquiry:
Hours: 8:00 a.m. - Midnight EST.

Цена:5.600 ден.

Валандово
 

Објавен на: 15.03.2015
2015 Specialized S-Works Enduro 29 Mountain Bike (www.indobikesport.com)

SPECIFICATION :

FRAME
FACT IS-X 11m carbon, 29" geometry, FACT IS construction, FACT carbon front triangle, M5 alloy rear triangle, tapered headtube, PF30 BB, internal Command Post IR rout...

Цена:430.000 ден.

   

Објавен на: 27.02.2015
2015 Specialized S-Works Epic 29 World Cup Mountain Bike (WWW.INDOBIKESPORT.COM)

SPECIFICATION :

FRAME
S-Works FACT 11m carbon, 29" World Cup Geometry, FACT IS construction, World Cup mega-chainstays, single ring only, tapered headtube, carbon PF30 BB, full internal ca...

Цена:375.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2015
2015 Specialized S-Work Epic 29 Mountain Bike (WWW.INDOBIKSPORT.COM)

SPECIFICATION :

FRAME
S-Works FACT 11m carbon, 29" geometry, FACT IS construction, tapered headtube, carbon PF30 BB, full internal cable routing, 142mm dropouts, sealed cartridge bearing p...

Цена:430.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2015
2015 Specialized Crave Expert Mountain Bike (WWW.INDOBIKESPORT.COM)

SPECIFICATION :

FRAME
Specialized M4 Premium Aluminum, XC 29er Geometry, fully butted w/ smooth welds, tapered headtube and seat tube, forged post-mount 160mm disc dropouts, replaceable alloy d...

Цена:82.500 ден.

   

Објавен на: 26.02.2015
2015 Scott Scale 770 Mountain Bike (WWW.INDOBIKESPORT.COM)

SPECIFICATION :

Frame
Scale Alloy 6061

Цена:70.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2015

Цена:170.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка