Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:290.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2015
2015 Scott Genius LT 710 Mountain Bike (WWW.INDOBIKESPORT)

SPECIFICATION :

Frame
Genius LT 700 Carbon / IMP5 / HMF /

Цена:257.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2015
2015 Scott Genius 740 Mountain Bike (WWW.INDOBIKESPORT.COM)

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 custom butted

Цена:130.000 ден.

   

Објавен на: 26.02.2015
Prodavam Velosiped NoV Sobim

Prodavam Velosiped Novo Sobim Diamond

Цена:3.500 ден.

   

Објавен на: 13.12.2014
2015 Scott Genius 700 Premium Mountain Bike-ALVINCYCLES

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:2.450 €

   

Објавен на: 24.11.2014
СЕ ПРОДАВА ЖЕНСКИ ВЕЛОСИПЕД

Велосипедот е скоро нов и има 6 брзини.

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 18.11.2014
СЕ ПРОДАВА ЖЕНСКИ ВЕЛОСИПЕД

Велосипедот е скоро нов и има 6 брзини.
Тој има црвена боја.
цена по договор.
Ви благодариме однапред.Јавете се !!!

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 18.11.2014
2013 Trek Superfly 100 Pro SL,Segway X2 Golf,2013 CARBON 29 XTR,John Deere D105,Levo C3 wheelchair

2013 Trek Superfly 100 Pro SL,Segway X2 Golf,2013 CARBON 29 XTR,John Deere D105,Levo C3 wheelchair

BICYCLE TRADING HOUSE LTDis a new kind of shopping comparison Store that offers the most compre...

Цена:1.000 €

Тетово
 

Објавен на: 12.11.2014
gt avalanche 3.0 prodavam velosiped hitno

tocakot ne mu cini zadnata osovina na trkaloto drugo se e vo red i kako so e bez osovina go prodavam hitno za 8 iljadi denari
ist e kako na slikata samo bez disk

Цена:8.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 19.10.2014
nov dres-2014god

XL-dres vozen e samo na tur de france godinava so zelena boja

Цена:2.300 ден.

Битола
 

Објавен на: 14.10.2014
velosiped skoro nov

se prodava velosiped skoro no v fantaic mnogu dobro socuvan
evtino pobrzajte

Цена:5.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 22.08.2014
velosiped

se prodava velosiped trkacki cocuvan dobro evtino pobrzajteeeeee

Цена:1.800 ден.

Куманово
 

Објавен на: 22.08.2014
2014 SPECIALIZED EPIC EXPERT CARBON WORLD CUP

We sell all models of 2012, 2013 and 2014 Specialized, Trek, Cannondale, Gary Fisher, Klein, GT, Scott, Cervélo, Giant, Santa Cruz, Rocky Mountain, Kona, Whyte, Ellsworth, Jamis, Litespeed, ...

Цена:3.750 ден.

Валандово
 

Објавен на: 21.07.2014
Нови Segway со / за патен велосипеди / планина велосипеди / достапни

Сите модели на Segway, на патот велосипеди, планински велосипеди, расположливи за продажба 0 милји - бела, нехиспанското - 2 клучеви, аларм, одомер, mph / километри на час измери.

Segway i180 ч...

Цена:2.000 €

Берово
 

Објавен на: 19.06.2014
2013 Giant Avail Composite 1 Road Bike(arvillabikes.com)

SPECIFICATION :

Frame
Giant Composite Technology

Цена:По договор

Валандово
 

Објавен на: 02.06.2014
2013 Giant Avail Composite 0 Road Bike

SPECIFICATION :

Frame
Giant Composite Technology

Цена:По договор

Валандово
 

Објавен на: 02.06.2014
2013 Giant Avail Advanced 1 Road Bike

SPECIFICATION :

Frame
Advanced-Grade Composite

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 02.06.2014
Otkup Na MTB Velosipedi so original Shimano delovi.Plakam vednas

Otkup na MTB(planinski) i Road velosipedi.Isklucivo so Shimano i Sram delovi.Isplata vednas


tel:070 853-488

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2014
Otkup Na MTB Velosipedi so original Shimano delovi.Isplata vednas

Kupuvam velosipedi MTB i Road.Od rechisi site marki.Moze i so kvar.Da se nad 2004 godina.Pokraj toa baram i covek za sorabotka na golemo od shvajcarija i germanija

Napomena!!!Sobim velosipedi i ...

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2014
wiliger

9ka-odli4en

Цена:250 €

Битола
 

Објавен на: 22.03.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка