Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
wiliger-9ka

so mala lufta na amortizerot

Цена:300 €

Битола
 

Објавен на: 22.03.2014
Delovi vo odli4na sostojba

salteri so zaden menuva4-komplet--------------50e
stem rychi------------------------------------600den
volan sose stem-------------------------------1200den
cev4inja za sedlo--------------------...

Цена:1.200 €

Битола
 

Објавен на: 18.03.2014
Se prodava velosiped Drag Hacker 4500 den

Se prodava velosiped Drag Hacker
4500 den
077/828-120
077/566-104

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.03.2014
детски точак/детски коли

Продавам детски точаци во одлична состојба
076 455 386, точаците се од моите деца кој сега се малку поголеми :-)

Цена:700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2014
Velosiped BMX

Velosiped BMX vo odlicna sostojba,sina boja.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2014
CANYON NERVE Full suspension

FOX, XTR, XT, SCHWALBE, ...SLIKITE KAZUVAT SE

Цена:1.800 €

Струмица
 

Објавен на: 16.01.2014
BMW C650GT 647cc scooter (2012-current)

Name & Registered Office:
CITY SCOOTERS LIMITED
72 COMMERCIAL ROAD
PADDOCK WOOD

Цена:4.000 €

Прилеп
 

Објавен на: 15.11.2013
TREK FUEL EX8....kako nov

Slikite kazuvat se...

Цена:1.500 €

Струмица
 

Објавен на: 12.11.2013
yi ying 150cm3 za pokvaliteten velosiped

skuterot e remontiran vo odlicna sostojba
inaku e 2007 god

Цена:260 €

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2013
Се продава ИТАЛИЈАНСКИ велосипед со SHIMANO опрема велосипедот е многу добро сочуван.

Продавам италијански велосипед со SHIMANO опрема велосипедот е многу добро сочуван брзините одлично мењаат и кочниците одлично кочат.

-Сифтери шимано Тх 50
-Заден мењач шимано Tx 55

Цена:6.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.11.2013
2013 specialized epic marathon carbon 29

Sales Enquiry:

Hours: 8:00 a.m. - Midnight EST.

Цена:4.200 €

Гостивар
 

Објавен на: 25.10.2013
Sprint Velosiped

Sprint - kako nov vo perfektna sostojba, Kenda gumi, Shimano menuvac, Shimano zapchanik, Logan kocnici, aluminiumski... za podetalni informacii, - kontakt 077-536-330 -

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2013
Biciklisticka jakna Castelli - Waterproof,Windproof

Опис:

Biciklisticka jakna za zastita od dozd i veter.

Цена:2.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.10.2013
Biciklisticki kompleti za sezona esen / prolet /zima

Biciklisticki kompleti za sezona esen / prolet i zimski (termo kompleti -postaveni so termo fleece postava)

Golemina po vase baranje
Isporaka za + - 3 nedeli

Цена:70 €

Скопје
 

Објавен на: 05.10.2013
Specialized HARDROCK SPORT

Ramka: Specialized A1 Premium Aluminium.
Amortizer : SR Suntour SF 11 - XC-V3-DS-26,80,1pc
Sopiracki: V BRAKE,ALLOY LINEAR PULL, 1 pc. pad
Menuvaci: Shimano Alus, 34.9 mmm clamp

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.09.2013
promotional information from our Company KING WORLD SPORT

We specializes in Sales, Supply and Distribution of brand New Bicycles for Highest Quality still at very affordable prices. The long-term relationship with clients is the first priority we have bee...

Цена:5.000 €

Валандово
 

Објавен на: 09.09.2013
Shimano 105 5700 Black 10 speed Triple Groupset

Hello Sir/MademThank you for your time in receiving promotional information from our company.We are KING WORLD SPORT, officially registered trading company since 2005 and has had good experience in...

Цена:500 €

Валандово
 

Објавен на: 09.09.2013
2013 SRAM XX1 1x11 MTB GROUPSET GXP INC XX BRAKES

Hello Sir/Madem

Thank you for your time in receiving promotional information from our company.

Цена:500 €

Валандово
 

Објавен на: 09.09.2013
Sram Red Groupset 2013

Hello Sir/Madem

Thank you for your time in receiving promotional information from our company.

Цена:500 €

Валандово
 

Објавен на: 09.09.2013
Sram Apex Groupset 2013

Hello Sir/Madem

Thank you for your time in receiving promotional information from our company.

Цена:500 €

Валандово
 

Објавен на: 09.09.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка