Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
2016 Scott Genius 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius PLUS Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.670 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott Genius 700 Tuned Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius PLUS Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.800 ден.

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott E-Genius 720 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
E-Genius PLUS 700

Цена:1.500 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
2016 Scott E-Genius 710 Plus MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
E-Genius PLUS 700

Цена:1.600 €

Берово
 

Објавен на: 14.07.2015
Prodavam detsko tocace

Prodavam detsko tocace za vozrast do tri godini.Dobro zacuvano.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2015
Roadbike SPRINT Monza

Odlicno socuvan roadbike skoro nov so 14 brzini (dve predni i 7 zadni) golemina na ram 20-22 za 175-182 cm. Redovno servisiran, gumite se dva meseci vozeni. Boja -zelena.

Цена:16.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.05.2015

Цена:3.903 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 BMC SpeedFox SF02 29 XT Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
APS (Rear Travel 130mm)

Цена:2.066 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 BMC SpeedFox SF02 29 XO Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
APS (Rear Travel 130mm)

Цена:2.502 €

   

Објавен на: 28.04.2015
2015 BMC SpeedFox SF01 29 XX1 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
APS (Rear Travel 130mm)

Цена:2.984 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 BMC SpeedFox SF01 29 XTR Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
APS (Rear Travel 130mm)

Цена:3.903 ден.

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 BMC FourStroke FS02 29 XT Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
APS (Rear Travel 100mm)

Цена:2.066 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 BMC FourStroke FS01 29 XX1 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
APS (Rear Travel 100mm)

Цена:3.421 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 BMC FourStroke FS01 29 XTR Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
APS (Rear Travel 100mm)

Цена:4.339 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 Scott Spark 960 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Spark Alloy 6061 custom butted

Цена:780 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 Scott Spark 950 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Spark Alloy 6061 custom butted

Цена:1.010 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 Scott Spark 940 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Spark Alloy 6061 custom butted

Цена:1.331 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 Scott Spark 930 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.469 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 Scott Spark 920 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.653 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
2015 Scott Spark 910 Mountain Bike (AXARACYCLES)

SPECIFICATION :

Frame
Spark Carbon / IMP technology / HMF /

Цена:1.790 €

Берово
 

Објавен на: 28.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка