Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Borbet bandazi 16 5 x 100 бандажи

Prodavam Borbet bandazi 16 incni 5x 100

So nadazite odat originalni strafovi x 20 komada i:

Цена:25.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.02.2019
Celicni bandazi za peuget 206

Prodavam dva bandaza celicni za peuget 206
Kako novi

Цена:1.000 ден.

Крива Паланка
 

Објавен на: 11.05.2019
Kupuvam bandazi

Kupuvam polovni bandazi za dacia solenza dimenzija 13.

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.11.2017
Aluminiumski bandazi 14 4 x 100mm

4 dobro socuvani aluminiumski bandazi so gumi vo odlicna sostojba M+S 14-ki 4 x 100 mm pasuvaat na Golf I II III,Seat,Skoda,Opel,Eskord i dr...

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.06.2017
Prodavam bandazi za alfa 15ki celicni 5x98

Prodavam bandazi za alfa romeo 15-ki izvadeni od alfa 147 puska pravi orginal po povolna cena

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.04.2017
Продавам оригинални 16" алуминиумски бандаши за Volvo

Оригинални се и нема никакво оштетување. Со пет штрафа, димензија 16 инчни.

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 28.03.2017
OZ aluminimski bandazi

Se prodavaat aluminiumski bandazi OZ ADRENALINA 5 x 112 (Skoda,VW,Audi,Seat) 7,5 ' x 16 ' , ET 48

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 22.02.2017
ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…

ALUMINIUMSKI FELNI 18” so 4 strafa za Citroen, Peugeot, Ford…
Cena: 350 eur
Kontakt: Mile 070228608; Toni 070330633

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 18.01.2017
bandazi

aluminski bandazi 16 borbet bez gumi 4kom.

Цена:17 €

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2016
Bandazi za peugeot 307

Se prodavaat 4 celicni bandazi so 4 ratkapni,koristeni dve sezoni za peugeot 307 ,razmak 4*108 .Cena po dogovor. 071200146 070614615

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2015
BANDAZI

Prodavam 4 komada ALESSIO 15' Bandasi.Odgovaraat na Peugeot 307,Ibica,GOLF i dr.

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2015
Бандажи,Гуми,Тркалца,Вилушки,Фи70-200 вртливи-стабилни и др НОВИ

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.05.2015
bandazi,viluski, gumi za trkala f 70-200 vrtlivi-stabilni

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1.ТРКАЛА секакви по потреба и желба
Tерeтни транспортни од Ф70-Ф200 стабилни и вртливи, со кочница и без кочница, со разна носиво...

Цена:8 €

Штип
 

Објавен на: 28.04.2015
TRKALA fi 70,80,100,120,140,160,180,200 teretni transportni NOVI

…Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови

Цена:22 €

Штип
 

Објавен на: 28.04.2015
mengeme

mengeme masinsko za glodalka

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 19.04.2015
Prodavam celicni bandazi za golf,seat,skoda

Bandazite se super,gi vozev do vcera,zaedno odat so gumi Kormoran 185/60/14,gi prodavam zasto kupiv 13 ki celicni bandazi.Cena za bandazite,600 den,parce,za gumite 400 den parce,fiksno

Цена:4.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 13.04.2015
prodavam aluminiumski bandasi 14

bandasite se fiatovi,italijanski i se vo dobra sostojba tel. za kont. 078 463 874

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.04.2015
prodavam bandasi BORBET so montirani gumi

235/18/40 cw 28518 rastojanie na dupkite 5x115 ,ET 40 OFFSET .8.5x18 H2 OB 70 otvor centar

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 15.03.2015
13 Бандажи предни задни GLANZ NIMEKS JONWAY HAMACHI CENTAR ARORA MEIDUO TUMOPAR FOSTI FRONT REAR ALU WHEEL GY6 125 150 YB150T-15 Benzhou YY150T-10 Baotian BT150T-7

13 Бандажи алумински предни и задни
Benzhou YY150T-10 Baotian BT150T-7 Jonway YY125T-12 Zhongneng ZN150T-7/B Yiben YB150T-15 GLANZ NIMEKS HAMACHI TUMOPAR FOSTI

Имаме на лагер, може да се купи в...

Цена:2.450 ден.

Велес
 

Објавен на: 12.03.2015
Бандаш преден PEUGEOT VIVACITY 50/100 front wheel 12 disk bandaz

Бандаш преден PEUGEOT VIVACITY 50/100 front wheel 12 disk
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
дост...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка