Aluminiumski bandazi 14 4 x 100mm

ЦЕНА: 6000 мкд

Aluminiumski bandazi 14 4 x 100mm


4 dobro socuvani aluminiumski bandazi so gumi vo odlicna sostojba M+S 14-ki 4 x 100 mm pasuvaat na Golf I II III,Seat,Skoda,Opel,Eskord i dr...Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070217834
Објавен на:
20.06.2017

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Bobi Bobi
Град:
Skopje
Телефон:
070217834
Објавен на:
20.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка