Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СМЕТКОВОДСТВО | РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМА | SMETKOVODSTVO | REGISTRACIJA NA FIRMA

*
**********************************************

СТАРТАП ПРОМО !!!

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2018
Privaten detektiv Dega - uslugi

licenciran detektiv moze da pribira podatoci i informacii za
1. neverstvo i narkomanija
2.identitet na lice,negovo prestojuvaliste izivealiste
3.isceznati ili sokrieni lica

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 06.05.2018
Изработка на трудови/семинарски/дипломски/магистерски

Помош при изработка на научни трудови преку употреба на сите стандарди и потребни стилови на изразување во областа на академската писменост и методологијата на научно истражување.Помош при изработк...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2018
se bara rabotnik

se bara zenska ili maska osoba za rabota vo motel i ribnik vo mrezicko so site uslovi za poveke informaci barajte na 071347899

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 19.04.2018
Privatni casovi po Germanski Jazik

Individualni casovi po germanski jazik na site nivoa. Pomos vo sovladuvanje na gramatikata, podobruvanje vo konverzacija i podgotvuvanje za ispiti i testovi.
Upotreba na najnovi metodi kako i moz...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.04.2018
електрика и водовод

Поправам апарати за домаќинство машини за перење, бољери,шпорети правосмукалки, фрижидери .Нудам и водоводџиски услуги ,чистење на канализација. Брза и евтина услуга

тел 075/542-516
078/6...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.03.2018
Elektricar na povik 24/7

Ostranuvanje na sekoj vid na defekt vo strujata promena na stanska tabla od stari bušoni vo novi avtomatski osigurači, instalacia vo novi objekti sanacia na stara instalacia sve so garancia ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2018
Taxi Lux prevoz Skopje Solun Sofija i dr destinacii.

Skopje-Solun-Skopje:80€
Skopje-Sofija-Skopje:80€
Skopje-Ohrid-Skopje:60€
Skopje-Beograd-Skopje:150€

Цена:1 €

   

Објавен на: 25.01.2018
BANSKO BOROVEC 2017-2018PREVOZ SEKOJ DEN

Prevozot se vrsi so mercedes E klasa osigurani patnici izdavajne na smetka i smetkopotvrdi plajkajne na faktura.Sekoj den prevoz do bansko i borovec ceni po dogovor pocnuvajki od 25 evra od covek v...

Цена:25 €

Скопје
 

Објавен на: 02.01.2018
OVLASTEN SUDSKI / STRUCEN PREVOD - ANGLISKI JAZIK

Kvaliteten, navremen i profesionalen prevod od ovlasten sudski preveduvac so dolgogodisno iskustvo, od angliski na makedonski jazik i od makedonski na angliski jazik, na sekakov vid dokumenti i str...

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.06.2018
Судски и писмени преводи од македонски на англиски јазик и обратно

Судски преводи од македонски на англиски јазик и обратно ( превод и заверка), писмени преводи од македонски на англиски јазик и обратно.
Есеи,состави и писмени задачи по македонски и англиски јази...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.05.2018
изработка на трудови, семинарски, проекти

Индивидуализирана изработка на магистерски трудови, дипломски работи, матурски теми, есеи.
Посебно искуство во развивање на проекти на повеќе теми( транспаретност, етика, родова еднаквост, управув...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.05.2018
Se prodava firma DOO od 2004 .

Se prodava firma DOO
Firmata e otvorena vo 2004 so mnogu dobro bilanci, sekoja godina vo plus, moze da se digne kredit do 100.000€ bez problem
Vredi za dobri biznismeni

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 21.03.2018
Bravarija bravarski uslugi

Izrabotka na vrati kapii ogradi natsresnici i dr bravarski raboti i uslugi !!! Isto izrabotuvame zelezo kombinacija so drvo kako na pr vrati ogradi kapii klub masi i dr raboti!!!

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.03.2018
Регистрација на фирми и сите видови на промени

Вршиме регистрација на фирми, промена на основач, управител, седиште, зголемување и намалување на основачки влог, стечај, ликвидација ... итн

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2018
РУСКИ ЈАЗИК - Преводи

Овластен судски преведувал од македонски на руски јазик и обратно.

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2018
Casovi angliski jazik za ucenici od osnovno i sredno obrazovanie

Diplomiran profesor po angliski jazik i knizevnost drzi casovi po angliski jazik za ucenici od osnovno i sredno obrazovanie

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.02.2018
Лектор

Овластен лектор по македонски јазик, врши лекторирање и јазично уредување на секаков вид текстови и документи каде што се бара службена употреба на македонскиот стандарден јазик (текстови, книги, Т...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.02.2018
PARKETARSKI USLUGI N.1

Parket,patos,laminat,mestenje,struganje,lakiranje i site ostanati finesi,mnogu povolno i odlicno.Po zelba na klientot mozna e i kompletna obrabotka so moj materijal.Majstor so dolgogodisna i semejn...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.02.2018
Tapaciranje

Tapaciranje i restarvacija na sekakov vid mebel,izrabotka vo materijal,koza,eko-koza,skaj,plis po dogovor so musterijata.Cena i vreme na izrabotka po dogovor so musterijata.Prevoz vklucen vo cenata...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.12.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка