taxi taksi такси solun sofija belgrad pristina

ЦЕНА: 25 €

taxi taksi такси solun sofija belgrad pristina


Vrsime taksi prevoz do site turisticki destinacii niz grcija EXTRA CENA 070575003 Prevozot se vrsi so mercedes E klasa osigurani patnici izdavajne na smetka i smetkopotvrdi plajkajne na faktura.Sekoj den prevoz do bansko i borovec ceni po dogovor pocnuvajki od 25 evra od covek vo zavisnost kolku patnici ima.Za detalni informacii javetese na 070575003 moze i na viber i SMS ISTO TAKA ORGANIZIRAME PREVOZ OD SITE AERODROMI VO BUGARIJA GRCIJA PRISTINA MAKEDONIJA.ORGANIZIRAME I PREVOZ ZA GRUPI OD 6 I DO 18 PATNICI SO SARAN I MERCEDES KOMBI.ZA BILO KAKVA INFORMACIJA KONTAKTIRAJTE NA 00389 (0)70575003 PETARГрад:
Skopje
Телефон:
070575003
Објавен на:
15.10.2019

ЦЕНА: 25 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
PETAR PETRESKI
Град:
Skopje
Телефон:
070575003
Објавен на:
25.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava peugeot 406 dizel

se prodava peugeot 406 dizel. kolata e vo perfektna sostojba, redovno servisirana i odrzuvaana. moze da se proba vo sekoe vreme

Цена:1.150 EUR


Објавен на: 06.04.2018
електрика и водовод

Поправам апарати за домаќинство машини за перење, бољери,шпорети правосмукалки, фрижидери .Нудам и водоводџиски услуги ,чистење на канализација. Брза и евтина услуга

тел 075/542-516
078/6...

Цена:По договор


Објавен на: 23.03.2018
televizor-monitor za deca - mece


Prodavam zacuvan mnogu malku koristen televizor za deca- forma vo vid na MECE. Moze da se koristi i kako monitor za kompjuter. Informacii na tel.076-330-834 - Galina

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 26.10.2017
Digitalna vaga

Se prodava digitalna vaga koristena samo 2 meseca i ednash vishe bazdarena. Nosivost do 30 kg. -moznost za koristenje i so baterija.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 21.06.2016
svecen fustan

Prodvam svecen fustan golemina 38-40 osnova saten americki, cipka so kristalcinja, i tul EDNAS NOSENA !!!!!! ITNO !!!!

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 20.06.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка