Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Cohiba Esplendidos cubanski puri

Se prodavaat kubanski puri cohiba esplendidos, cela kutija ili na parce

Цена:1.200 ден.

   

Објавен на: 28.05.2017
Часови по англиски

Добро го познавам и пренесувам англискиот јазик. Имам дипломи. Држам часови за деца редовно и пред тест, преведувам од англиски на македонски и обратно, пишувам текстови и есеи.
Цената останува п...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 26.05.2017
Prevod od hrvatski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јази...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od srpski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јази...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od romanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од романски јазик на македонски јазик и обратно
Превод од романски јазик на документи и литература.
Контакт: 071277738
Viber: +38971277738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od bugarski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод од турски јазик и бугарски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод од турски јазик на документи и литература.
Превод од бугарски јазик на документи и ли...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od turski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод од турски јазик и бугарски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод од турски јазик на документи и литература.
Превод од бугарски јазик на документи и ли...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od slovacki jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словачки и унгарски јазик на македонски јазик и обратно
Превод од словачки јазик на документи и литература.
Превод од унгарски јазик на документи и литература
Конт...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od ungarski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од словачки и унгарски јазик на македонски јазик и обратно
Превод од словачки јазик на документи и литература.
Превод од унгарски јазик на документи и литература
Конт...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od spanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на документи од шпански јазик на македонски јазик и обратно.
Брз и професионален превод.
Тим од Italian, Spanish native speakers.
Македонски - Италијански ...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od norveski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од норвешки јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od danski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од шведски јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od svedski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од шведски јазик на документи и литература
...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od holandski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на документи од холандски јазик на македонски јазик и обратно.
Контакт тел: 071277738
Viber: +38971277738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od ruski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од руски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Професионален и брз превод.
Дипл.проф.по руски јазик

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od ceski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач од чешки јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Професионален и брз превод.
Дипл.проф.по чешки јазик

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
Prevod od italijanski jazik na makedonski jazik 071 277 738

Овластен судски преведувач врши превод на стручна литература.
Брз и професионален превод.
Тим од Italian, Spanish native speakers.
Македонски - Италијански и обратно

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2017
registracii na firmi i site vidovi na promeni

Vrsime registracija na firmi DOO, DOOEL, promena na osnovac, upravitel, sediste, osnovanje na podruznici, promena na udeli,stecaj,likvidacija ... itn

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.04.2017
AKTIVNO evtino dezinfekcija dezinsekcija deratizacija otstranuvanje unistuvanje bubcaki lebarki mravki bubasvabi BUBA TER

NAJEVTINA DEZINFKECIJA DEZINSKECIJA DERATIZACIJA. NAJEVTINO OTSTRANUVANJE NA INSEKTI-GADINKI I (LEBARKI, MRAVKI, BUBASVABI, BOLVI), GLUVCI, STAORCI I SLICNO . INSEKTICIDOT, OTROVOT E EKOLOSKI I HUM...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2017
kutii za bonboni i podaroci

Kutii za podarok so ukras.
Mozat da soberat:
-(nakit-alka,lance,obetki prsten,parfem,sapunce,casovnik,karmin).
-Moze da posluzi kako ukrasno pliko-kutija za pari za svecenost...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.04.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка