Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Kvaliteten i brz sudski i obicen prevod od angliski na makedonski i obratno

Искусни и овластени судски преведувачи, дипломирани на Филолошкиот факултет - англиски јазик, отсек преведување и толкување, вршат секаков вид на превод од англиски на македонски јазик и обратно, с...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.12.2016
Prevod od angliski na makedosnki i od makedonski na angliski

Strucni i skolski prevodi od angliski jazik na makedonski i obratno,cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2016
Statisticka obrabotka na podatoci so SPSS i AMOS

Професионална анализа, обработка и интерпретација на податоци со помош на програмите SPSS и AMOS за вашите дипломски, магистерски и докторски трудови.

- Средување и прочистување на податоците за...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 11.11.2016
СЕМИНАРСКИ РАБОТИ, МАГИСТЕРСКИ И ДИПЛОМСКИ ТРУДОВИ

Изработувам, проектни задачи, семинарски работи, специјалистички трудови, дипломски и магистерски трудови, РРТ презентаци.....Трудови на албански и англиски јазик, преводи.... Сите трудови се израб...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.11.2016
Часови по руски јазик Скопје

Реномирано училиште врши уписи по руски јазик за почетници и напредни нивоа по европска класификација.
Часови по руски јазик Скопје.
Контакт тел.: 071 277 738
Email.: mirjanamiskoska@gmail.com.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.11.2016
Sudski ovlasten preveduvac od angliski jazik na makedonski jazik

Превод на документи и стручна литература од следните јазици : Англиски - Македонски Македонски - Англиски Англиски - Албански Албански - Англиски Со заверка.
Контакт тел: 071 277 738 емаил: mirja...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.10.2016
Sudski preveduvac od germanski i italijanski jazik Skopje

Prevod od germanski jazik na makedonski jazik i obratno.
Prevod od italijanski jazik na makedonski jazik i obratno.
Brz i kvaliteten prevod Skopje.
Informacii na tel.: 071 277 738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.10.2016
Часови по МАТЕМАТИКА, МАШИНСТВО, ФИЗИКА

Приватни часови по
МАТЕМАТИКА, делови од ФИЗИКА, група МАШИНСКИ предмети

ШТО НУДАМ:

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2016
Casovi ruski i ceski jazik Skopje

Profesor po ruski jazik Skopje.
Profesor po Ceski jazik Skopje.
Individualni i grupni casovi.
Informacii na tel.: 071 277 738

Цена:11 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2016
Часови по математика и физика

Ceni:
Za osnovno casovi po fizika i matematika 400 den. 60 min.
Za sredno casovi fizika i matematika 500 den. za 60 min.
Za fakultet casovi po fizika 600 den. za dva casa (90min) .

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2016
Detektivski uslugi

ДЕТЕКТИВСКИ УСЛУГИ


1.ИСТРАГИ ВО КРИВИЧНА И ПАРНИЧНА ПОСТАПКА

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.09.2016
Casovi za graficki dizajn

Profesor po Multimedia so Adobe sertifikat drzi casovi za graficki dizajn (Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign). 36 casa 200€. Vremetraenjeto na casovite e fleksibilno.

Цена:200 €

Скопје
 

Објавен на: 27.09.2016
IZRABOTKA NA TEHNICKI-PROEKTANSKI CRTEZI I KURSEVI PO AUTOCAD, SOLIDWORKS, 3DSMAX

IZRABOTA NA PROEKTANSKO TEHNICKI CRTEZI I MODELI VO ELEKTRONSKA FORMA GRADEZNISTVO ARHITEKTURA MASINSTVO DIZAJN. EVTINO, BRZO, KVALITETNO ISTO TAKA I KURSEVI, CASOVI i SPREMANJE PO: AUTOCAD, SOLIDW...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 23.09.2016
Давам часови по англиски и француски јазик

Давам часови по англиски и француски јазик на основци и средношколци.
Цена за 1 ( индивидуален ) час од 60 мин -> 200 ден.
Можен е договор за групни часови.
*** Покрај тоа изработувам и с...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.09.2016
NAJEFTINO NAJKVALITETNO NAJEFIKASNO OTSRANUVANJE NA PROBLEMOT SO LEBARKI MRAVKI BUBASVABI GLUVCI STAORCII I SLICNO

ATRAKTIVNO I EFIKASNO OTSTRANUVANJE NA PROBLEMOT SO LEBARKI, BUBASVABI, BOLVI, MRAVKI, KRLEZI, OSI, GLUVCI, STAORCI I DRUGI STENICI, EFIKASNO I EFTINO RESENIE ZA NIV SO GARANCIJA.
PEREPARATITE ST...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.09.2016
Групни и индивидуални часови по англиски јазик

Англиски јазичен клуб нуди приватни часови по англиски јазик по посебно изготвена програма / 150 денари од час.

Превод на текстови и официјални документи од македонски на англиски јазик и обратн...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 15.09.2016
Индивидуални часови по англиски јазик

Часови англиски за сите возрасти и јазични нивоа. Подготвителни часови за јазични тестирања: FCE,IELTS,TOEFL,BULATS.

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.09.2016
Otvaranje DOOEL,DOO i T.P

Otvaranje DOOEL,DOO i T.P so 3meseci komplet knigovodstvo so vklucen konsalting

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2016
Smetkovodstveno biro bara advokat

Smetkovodstveno biro bara advokat

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 06.09.2016
Baram pozajmica

Се бара позајмица во зависност од условите од 150.000 до 300.000 евра, како гаранција имам јака хипотека. Контакт телефон 070/256 643

Цена:250.000 €

Скопје
 

Објавен на: 31.08.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка