Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Sudski preveduvac germanski jazik Skopje

Овластен судски преведувач врши превод на документи од германски јазик на македонски јазик и обратно.
Контакт тел: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2017
Online casovi po stranski jazici, Онлајн часови по странски јазици

Училиште за странски јазици реализира настава со онлајн часови за странски јазици.
Онлајн часови по англиски јазик.
Онлајн часови по руски јазик .
Онлајн часови по чешки јазик.

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 04.04.2017
Овластен судски преведувач од турски и бугарски јазик Скопје

Овластен судски преведувач врши превод од турски јазик и бугарски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод од турски јазик на документи и литература.
Превод од бугарски јазик на документи и ли...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.03.2017
Судски преведувач шведски, дански, норвешки јазик Скопје

Овластен судски преведувач од дански, шведски и норвешки јазик на македонски јазик и обратно
Превод од дански јазик на документи и литература.
Превод од шведски јазик на документи и литература
...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2017
Судски преведувач англиски јазик Скопје

Овластен судски преведувач врши превод од англиски јазик на македонски јазик и обратно.
Од англиски јазик на албански јазик и обратно.

Со заверка.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2017
Овластен судски преведувач од англиски јазик на македонски јазик Скопје

Судски преведувач врши превод од англиски јазик на македонски јазик и обратно.
Брз и квалитетен превод со заверка.

Контакт : 071 277 738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2017
Ovlasten sudski preveduvac RUSKI i CESKI jazik

Овластен судски преведувач од руски и чешки јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Професионален и брз превод.
Дипл.проф.по руски и чешки јазик

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2017
Ovlasten sudski preveduvac od GERMANSKI i ITALIJANSKI jazik

Овластен судски преведувач од германски и италијански јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи, книги од сите области.
Високо професионален и брз превод.
Контакт тел.: 071 277 738

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.02.2017
Sudski ovlasten preveduvac germanski i angliski jazik

Преводи на секаков вид текстови и документи од најразлични области.

Посебен попуст за фирми со кои постои можност за долготрајна соработка.

Цена:6 €

Скопје
 

Објавен на: 26.02.2017
Часови по математика

Часови по математика во вашиот дом.
Основно и средно образование.
075/640182

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.02.2017
Хотел во Скопје бара рецепционер

Хотел во Скопје има потреба од рецепционер. Испратете го вашето CV на е-маилот elsahotel@elsahotels.com.

Потребни квалификации:

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.02.2017
Dopolnitelna edukacija

ЕДУКАТИВЕН ЦЕНТАР ОД ПРИЛЕП НУДИ НОВО! НАЈНОВО! ПОКРАЈ МАТЕМАТИЧКА ЕДУКАЦИЈА + ИЗУЧУВА...

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 17.02.2017
Проектни задачи

Изработка на сите видови проектни задачи

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.02.2017
NAJEVTINA I KVALITETNA IZRABOTKA NA MAGISTERSKI, DOKTORSKI IDR.

PostScriptum е првата организација која нуди квалитетна, ефективна, експедитивна и најевтина услуга во полето на Образованието и обврските поврзани со истите. Организацијата исполнета со стурчни ти...

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.02.2017
Превод од италијански на македонски јазик

Дипломиран преведувач по италијански јазик нуди квалитетен, ефикасен и брз превод од и кон италијански јазик на секаков вид документација.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.01.2017
Kvaliteten i brz sudski i obicen prevod od angliski na makedonski i obratno

Искусни и овластени судски преведувачи, дипломирани на Филолошкиот факултет - англиски јазик, отсек преведување и толкување, вршат секаков вид на превод од англиски на македонски јазик и обратно, с...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 08.12.2016
Prevod od angliski na makedosnki i od makedonski na angliski

Strucni i skolski prevodi od angliski jazik na makedonski i obratno,cena po dogovor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.12.2016
Statisticka obrabotka na podatoci so SPSS i AMOS

Професионална анализа, обработка и интерпретација на податоци со помош на програмите SPSS и AMOS за вашите дипломски, магистерски и докторски трудови.

- Средување и прочистување на податоците за...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 11.11.2016
СЕМИНАРСКИ РАБОТИ, МАГИСТЕРСКИ И ДИПЛОМСКИ ТРУДОВИ

Изработувам, проектни задачи, семинарски работи, специјалистички трудови, дипломски и магистерски трудови, РРТ презентаци.....Трудови на албански и англиски јазик, преводи.... Сите трудови се израб...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.11.2016
Часови по руски јазик Скопје

Реномирано училиште врши уписи по руски јазик за почетници и напредни нивоа по европска класификација.
Часови по руски јазик Скопје.
Контакт тел.: 071 277 738
Email.: mirjanamiskoska@gmail.com.

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.11.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка