Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Судски преводи од италијански на македонски јазик и обратно

Овластен судски преведувач и дипломиран филолог нуди преведувачки услуги од италијански на македонски јазик и обратно.
Освен за судски преводи, може да ми се обратите за било каков превод од наве...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.11.2017
Prevod od angliski na makedonski

Prevod od angliski na makedonski.
Контакт : 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.11.2017
Prevod od germanski na makedonski

Prevod od germanski na makedonski
Контакт тел: 071 277 738
Email: mirjanamiskoska@gmail.com

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.11.2017
MATEMATIKA ZA OSNOVCI VO VASIOT DOM

Математика за основци од приватен професор во вашиот дом.
Наставата се одвива со лаптоп и се користат современи методи за настава. Редовните ученици добиваат:
 Поголема ефикасност во наставата ...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 26.10.2017
besplatno registriranje na firmi i smetkovodstvo

Друштво за финансиско-сметководствен консалтинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирми,Ви нуди бесплатна регистрација на фирми (ТП,ДОО,ДООЕ...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.10.2017
CNC ruter

Se prodava CNC Masina Ruter 3 oski.Rabotna povrsina 2500x1200mm.Ide so aspirator alati.Masinata e vo odlicna sostojba.

Цена:5.900 €

Скопје
 

Објавен на: 23.10.2017
KONVERZACISKI CASOVI ANGLISKI I GERMANSKI + ONLINE OPCIJA

Znaete da citate i pisuvate na stranski jazik, no koga treba da razgovarate, togas ednostavno ne funkcionira? Teoretskoto znaenje nema da vi bide od korist, potrebno vi e prakticno poznavanje na ja...

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 12.10.2017
SVETLECKI REKLAMI

-Svetlecki reklami
-3D Bukvi so led diodi
-Totemi
-Bilbordi

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2017
Tampon za pecatenje

Se prodava racen tampon neupotrebuvan-nov po dosta povolna cena.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.10.2017
Griza i nega na stari lica i lica so posebni potrebi

Nudime 24casovna griza i nega na stari lica i lica so posebni potrebi vo domasni uslovi

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 02.10.2017
Се бара сметководител

Се бара сметководител со работно искуство за редовен работен односво приватна фирма.
Контакт:077/694-390 Влатко

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.09.2017
Partner za gradba

sakam da gradam stanbena zgrada i mi trebaat financi (pari) moze da bideme partneri ili mozete te bidete samo finansijer.
Kontakt tel : 071 883 437

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 09.09.2017
Овластен лектор и превод

Лекторирање, коригирање и јазично редактирање на магистерски, докторски и дипломски трудови, семинарски и други текстови, книги. Брзо и професионално. (Овластен лектор со лиценција и печат, цена за...

Цена:30 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.09.2017
ПОЗАЈМИЦИ БРЗО,ДИСКРЕТНО,СИГУРНО

ЗАЛОЖНА КУКА НУДИ ПОЗАЈМИЦИ НА ФИРМИ И ФИЗИЧКИ ЛИЦА,ОБЕЗБЕДЕНИ СО ЗАЛОГ НА АВТОМОБИЛ,ЗЛАТО,МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ.ИСПЛАТА ВЕДНАШ!!!!
ЛЕГАЛНО,БРЗО,ДИСКРЕТНО И СИГУРНО

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.08.2017
Часови програмирање C/C++/Java

Приватни часови по програмирање за програмски јазици C/C++/Java.

Загарантирано совладување на материјата!

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.07.2017
IZRABOTKA NA PVC PROZORI I VRATI SO VRVEN KVLITET

IZRABOTUVAM KVALITETNI PVC PROZORI I VRATI PO POVOLNA CENA NA PAZAROT. PROFILI SO BELA BOJA, KAFENA, SIVA, ZLATEN DAB I SL.
OKOVI OD GERMANSKO PROIZVODSRVO SO SERTIFIKAT ZA KVALITET. 5 KOMOREN PRO...

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.07.2017
Сметководство и бесплатно отварање фирми

Друштво за финансиско-сметководствен консалтинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирми,Ви нуди бесплатна регистрација на фирми (ТП,ДОО,ДООЕ...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.07.2017
Бесплатно отварање фирми и сметководство

Друштво за финансиско-сметководствен конасалтинг,во близина на железничка станица и беспалтен паркинг,со повеќе овластени сметководители и долгогодишно искуство на работа со домашни и странски фирм...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2017
ПРЕВОД АНГЛИСКИ-МАКЕДОНСКИ

Превод од англиски-македонски и обратно-170 ден
Превод од српски-македонски и обратно-150 ден.
Куцање на текстови-по договор

Цена:170 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.06.2017
Превод-ФРАНЦУСКИ ЈАЗИК

Дипломиран професор и преведувач по француски јазик преведува секаков вид на текстови од француски на македонски и обратно. Цена променлива и по договор.

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 11.06.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка