ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se izdava nov stan 57m2 vo Karposh 3, Leptokarija,

Se izdava nov stan 57m2 vo Karposh 3, Leptokarija, so parking prostor. Stanot e so edna spalna, dnevna, kujna so trpezarija, banja, ostava i balkon, kompletno nov vo nova zgrada, ne vseluvan dosega...

Цена:280 €

Скопје
57 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 03.08.2021
Deloven prostor vo Centar sporti Grcka ambasada

Deloven prostor koj se naoga vednas sproti grcka ambasada i 7ca.

Цена:10.000 ден.

Скопје
15 m2
Плочки
 

Објавен на: 17.07.2021
СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА

Се издава наместен спрат од куќа-120м2 во Скопје, има 3 спални соби, голем салон и трпезарија со кујна, 2 купатила и 2 тераси. Сопствено дворно паркинг место, ТВ, wifi, сопствено парно, 072 204 868

Цена:250 €

Скопје
120 m2
4 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 11.07.2021
sobi so kupatilo i so pogled na ezero 7 €вра po lice so terasa studio Ohrid apartmani Racha vila smestaj смештај соби апартмани студио куќа Охрид

СЛОБОДНИ ТЕРМИНИ проверете на: https://ohridlakeview.gdenamore.com

Соби со купатило студио за 7 €вра по лице со поглед на езеро и тераса во Охрид над Билјанини извори

Цена:400 ден.

Охрид
 

Објавен на: 11.07.2021
Izdavam stan na Plostad Makedonija

se izdava stan na plostad makedonija, nad restoran Pelister, kompletno namesten,pogoden i za deloven prostor, na prvi sprat, 54 m2.

Цена:350 €

Скопје
54 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 08.06.2021
Sobi i Apartmani- Struga

Izdavam sobi i apartmani vo Struga, sovrseno uredeni, so posebno kupatilo, kujna, kablovska tv, internet i sopstven parking. Objektot e zaseben i so celosna namena za odmor na turisti. 070 513218
...

Цена:400 ден.

Струга
 

Објавен на: 28.05.2021
Апартмани и Соби во Струга

Издавам хотелско уредени соби и апартмани во Струга, со посебно купатило, кујна, кабловска тв., интернет и сопствен паркинг. Објектот е засебен со посебна намена за сместување на туристи. Цената се...

Цена:400 ден.

Струга
 

Објавен на: 28.05.2021
ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО с.ДОЛНО ЛИСИЧЕ ОД 1100 м2

Продавам плац во с.Долно Лисиче , плацот е со рамна површина , излегува на пат , услови за вода , струја и слично .
Цена: По договор ,
Тел.за контакт - 075400887

Цена:По договор

Скопје
1100 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 23.05.2021
Prodazba na nivi

Se prodavat nivi vo selo cresevo od 1000m2 i 1500m2 cena po dogovor 075675526

Цена:10 €

Скопје
1500 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 22.05.2021
ДЕЛОВЕН КАНЦЕЛАРИСКИ ПРОСТОР ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ!

Се издава деловен канцелариски простор од 64м2(комплетно реновиран) во најстрогиот центар на Скопје(над Театар за деца и младинци). Има употребна дозвола за вршење на дејност. Поседува мини кујна(б...

Цена:370 €

Скопје
64 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.05.2021
Nivi

Se prodavaat 2 nivi edna do druga ednata e 1000m2 drugata 1500m2 pokraj pat ima struja i voda so cist imoten list

Цена:10 €

Скопје
1000215002 m2
Излез на пат
Чиста документација
Струја

Објавен на: 30.03.2021
Prodavam kuka

Prodavam kuka ( stara gradba ) na ul.France Preshern 102a, Vlae so povrsina od 100m2 , plac so vkupna povrsina 550 m2, na atraktivna i mirna lokacija so pogled i izlez na r.Vardar. Za dopolnitelni ...

Цена:295.000 €

Скопје
550 m2
4 соби
Приземје
 

Објавен на: 30.03.2021
Se Prodava Nova Kukja Vo Volkvovo EKSTRA CENA!!!!

Se Prodava Nova Kukja Vo Volkovo
-500m2 Plac so 250m2 cista gradba
-Kukjata e nova i e napravena za svoja dusha
-Vnatre kompletno malterisana

Цена:99.000 €

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 18.03.2021
Izdavam garsonjera vo strog centar na skopje vo gradski zid

Izdavam garsonjera vo centar na Skopje ,Gradski zid.30 m2, nad slatkarnica eskimo,kaj Beko policija,komplet namestena so parno klima kablovska lift....cena po dogovor

Цена:9.000 ден.

Скопје
30 m2
1 соба
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.03.2021
Prodavam kukja Skopje Centar

Kukjata e na premium lokacija Madzir Maalo kaj NBRM prva parcela raskrsnica Bul. Kocho Racin / Kej 13 November, idealna za Hotel/Restaurant vo prizemje tradicionalen restaurant "Kej" rabo...

Цена:800.000 €

Скопје
350 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 10.03.2021
STANOVI VO GORCE PETROV - NOVOGRADBA

Prodavam stanovi vo Gorce petrov - novogradba,kaj stadionot vo mala zgrada P+3+POrnRok na vseluvanje 30.10.2021 godina.rnrn- stan od 30m2 so edna spalna - PRrn- stan od 30m2 so edna spalna - KAT 1,...

Цена:950 ден.

Скопје
30 m2
2 соби
1 кат
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 02.03.2021
Се изнајмува комплетно наместен двособен стан

Се изнајмува комплетно наместен двособен стан спремен за вселување веднаш. Станот е со уреден внатрешен ентериер со максимално искорситен простор за складирање. Има дневна соба,клима уред, засебна ...

Цена:12.000 ден.

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 28.01.2021
Продажба на готов стан во Аеродром

Продажба на готови станови во Аеродром 65м2 со градско парно со три спални 8 спрат со прекрасен поглед цена 1000 евра инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко 077 694 390

Цена:1.000 €

Скопје
64 m2
3 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 24.01.2021
ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ

ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ УЛ,,АНГЕЛ ДИНЕВ,, СО ГРАДСКО ПАРНО,ПАРКЕТ,ЛИФЅ, КВАДРАТУРА 66М2,73М2, СО ДВЕ СПАЛНИ 950 ЕВРА М2 СО СИТЕ ДАВАЧКИ ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО...

Цена:950 €

Скопје
66 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 24.01.2021
Се издава деловен простор во Влае

Се издава деловен простор во Влае 110 м2 ул,,Кленоец ,,48 контакт Влатко 077 694 390

Цена:770 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 24.01.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка