Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
ITNO I POVOLNO SE PRODAVA KUKA VO LISICE

Kukjata e so povrsina od 120mk dvor 300mk, dogovor za cena na lice mesto po viduvanje na kukjata

Цена:По договор

Скопје
120 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 25.02.2017
baraka

Се продава барака лепенка 49 м2, со помошен објект 9м2 и двор 324 м2.

Имотот се наоѓа на ул. Жданец бр.44а Скопје. Дворот е трансформиран со дозвола

Цена:120.000 €

Скопје
49 m2
2 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 22.02.2017
Барам инвеститор

Барам инвеститор за градење на зграда на многу убава локација Кисела вода кај стара чешма.

Цена:По договор

Скопје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 17.02.2017
ODLICHNA KUKJA VO TAFTALIDZE

Agenencija IMPULS izdava ODLICHNA KUKJA 150M2 Vo Taftalidze. Kukjataraspolaga so 2 sprata, ima 7 prostorii, 400m2 dvorno mesto, sopstvena garaza. kukjata moze da so koristi za ziveenje kako i za de...

Цена:700 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 07.02.2017
Kukja vo Gj.Petrov, Itno!

Itno prodavam kukja vo Gj.Petrov, 300m2, na plac od 400m2. Kukjata e na dva kata so dva posebni vleza, i dva podruma.Gradba 2004, site potrebni dokumenti.

Цена:По договор

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 06.02.2017
Продавам или заменувам Куќа во Бутел 1

Продавам или заменувам Куќа во Бутел 1 за станбено/деловен простор, викендица, куќа.
Куќата се наоѓа на одлична локација за живеење, со постојано свеж воздух (близу река), со голем двор со зелени...

Цена:По договор

Скопје
Чиста документација

Објавен на: 30.01.2017
Продавам кука во Катланово а може и замена за стан

Продавам кука во Катланово 100 м2, на идеално место за живеење.Куката е на 2 спрата со 5соби ,купатило 2 кујни базен летниковец, 2 влеза и гаража.Дворнто место 1000 м2 со можност да се гради, биде...

Цена:39.000 €

Скопје
100 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација
Базен

Објавен на: 17.01.2017
Се продава куќа (ѕидана барака) во н. Лисиче,

Се продава куќа (ѕидана барака) во н. Лисиче, лепенка, (веднаш позади бензинската Макпетрол наспроти Џеваир кулите),68 м2 ѕидана барака, со пет соби, тераса и подрум и гаража од 20м2.

Цена:45.000 €

Скопје
6820 m2
5+ соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 12.01.2017
Prodavam Nova kukja vo Pripor

Prodavam 4 godini stara kukja vo pripor 150m2 objekt 320m2 dvorno mesto.Kukjata e na 3 sprata kompletno namestena so elementi i bela tehnika. edniot sprat e garsonjera,drugiot duplex, ima 3 kupatil...

Цена:95.000 ден.

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.12.2016
SE PRODAVA KUKJA VO CHENTO PO EKSTRA CENA

Agencija IMPULS prodava kukja vo Chento 286m2 po ekstra cena. Kukjata raspolaga so 2 sprata, garazen prostor, dvorno mesto od 300m2.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:65.000 €

Скопје
286 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 16.12.2016
EKSKLUZIVNA KUKJA VO KOZLE PO EKSTRA CENA

Agencija IMPULS izdava EKSKLUZIVNA KUKJA 120m2 vo Kozle po EKSTRA CENA. Kukjata raspolaga so prekrasen dneven salon, kompletno opremena kujna, tarpezarija, 3 spalni sobi, 2 kupatila, dvor.

KONTA...

Цена:750 €

Скопје
120 m2
4 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.12.2016
Se prodava kuka vo naselba Butel pred mostot vo Radisani

Kukata e na dva sprata, sekoj sprat e so odelen vlez i so poseben saat za struja. Edniot sprat e so povrsina od 85 m2 a drugiot e so povrsina od 100 m2,sekoj sprat e so dve kupatila, kujna ,dnevna ...

Цена:160.000 ден.

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 02.12.2016
SE PRODAVA KUKJA VO KOZLE PO EKSTRA CENA

Agencija IMPULS prodava kukja vo Kozle na odlichna lokacija po EKSTRA CENA. Kukjata raspolaga so 3 sprata, 10 spalni sobi, golema kujna, tarpezarija, 300 m2 dvor. Kukjata izleguva na 2 ulici i ima ...

Цена:250.000 €

Скопје
350 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 29.11.2016
Baraka vo nas.Lisice

Itno se prodava baraka vo naselba Lisice, na posledna 7-ca.

Barakata e 70 m2, so garaza od 15 m2 i plac od 260 m2.

Цена:1 €

Скопје
260 m2
3 соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 21.11.2016
Se prodava/izdava kukja

Se prodava/izdava kukja na 2 sprata, so vkupna povrsina od 300 m2, locirana vo Vizbegovo na 4 km od centarot na gradot Skopje. So dvorna povrsina od 1.600 m2 holtikulturno uredeno, podrum od 60 m2,...

Цена:По договор

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 19.11.2016
Kuka vo Pripor

Се продава куќа во Припор на само 4,5 километри од центарот на градот. Мирна, тивка и идилично зелена атмосфера, со дворна површина од 800 метри квадратни и прекрасен поглед кон Скопје.

Чисти до...

Цена:По договор

Скопје
250 m2
Приземје + 2 ката
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 02.11.2016
СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА ВО КОЗЛЕ

Се изнајмува куќа во населба Козле на ул.Стогово бр.20б, со површина од 130 м2.Две дневни соби,две спални соби,две купатила,работна соба,кујна,трпезарија,сопствено парно греење на струја,сите соби ...

Цена:750 €

Скопје
130 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Парно греење

Објавен на: 01.11.2016
Kuka vo Madzari sproti crkvata Маџари

продавам кука споти поранесна млекара со имотен лист .
се води на благоја стевковски , а плацот излегува на две сервисни улици. повеќе инфо на тел.

Цена:36.000 €

Скопје
76 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 29.10.2016
ULTRA LUKSUZNA KUKJA VO BARDOVCI

Agencija IMPULS izdava ULTRA LUKLSUZNA KUKJA 350m3 vo Bardovci. Kukjata raspolaga so prostrana dnevna soba, kompletno opremena kujna, tarpezarija, 4 spalni sobi, 4 kupatila, garaza so vnatreshen vl...

Цена:2.000 €

Скопје
350 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 25.10.2016
Se prodava plac so izgradena kuka vo centarot na Gevgelija

Karakteristiki :

Vkupna povrsina na placot 590m2

Цена:100 €

Гевгелија
94 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 20.10.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка