Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО





Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)

Цена:По договор

Прилеп
100 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 23.07.2016
Prodavam kuka

Prodavam kuka vo Vlae na atraktivna lokacija so pogled i izlez na Vardar, mirno i tivko mesto, kuka od 100m2 i plac od 580m2

Цена:По договор

Скопје
100 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 16.07.2016
Se prodava kuka vo naslba M.A. Cento

Se prodava kuka 75 m2 so plac 204 m2 vo naselba M.A. Cento na glavnata ulica sproti OU Dane Krapcev.
Lice za kontakt Tome 071 266 905

Цена:90.000 €

Скопје
75 m2
3 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 16.07.2016
se prodava

se prodava zidana baraka vo butel 2 pozadi bivsha albanska ambasada

Цена:130.000 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 09.07.2016

Цена:По договор

300 m2
Приземје + 2 ката
Чиста документација

Објавен на: 15.06.2016
SE IZDAVA KUKA VO KERAMIDNICA 130 E NAMESTENA

SE IZDAVA KUKA VO KERAMIDNICA 80 M2 POZADI FON I BRICOLAGE IMA TRI SOBI SO DVORNO MESTO I POSEBEN VLEZ BEZ GAZDI, KUKATA SE DAVA NA NAEM ZA PODOLG PERIOD VO BLIZINA NA CENTAROT NA GRADOT E KONTAKT ...

Цена:130 €

Скопје
80 m2
3 соби
Приземје
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 08.06.2016
продавам куќа на поволна локација

ПРИЗЕМНА КУЌА СО ТЕРАСА ОД 20 М2 ПОД КОЈА СЕ НАОЃА ПОДРУМ И ПОСЕБНО ЛЕГАЛНО ИЗГРАДЕНА ГАРАЖА. ОКОЛУ ИМА ДВОР ОД 130 М2. СЕ НАОЃА ВО пИНТИЈА. ВО ДУП ИМА МАРКИЦА ОД П+1+Пк.

Цена:55.000 €

Скопје
50 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 02.06.2016
Stan kuka od 112m2 + 70m2 +dvor 60m2 Cair Itno

Се продава 4 собен Стан со тераса двор паркинг, со подкат со 3 простории и гаража се впишано и легализирано на имотен лист со можност за надградба на 3ката+поткровје

Инфо 071 624 645

Цена:85.000 €

Скопје
112 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 31.05.2016
Се издава

Спрат од куќа во Кисела Вода. Целосно реновиран со нов ентериер. Посебно дворно место.

Цена:8.500 ден.

Скопје
50 m2
3 соби
Приземје
Ламинат
 

Објавен на: 26.05.2016
Se izdava kuka nad Drzavna bolnica

Se izdava nenamestena kuka od 100 m2 nad Drzavna bolnica.
Kukata e prizemje i sprat, so dnevna trpezarija, kujna, tri spalni sobi eden toalet edna banja i Dvor so dve parking mesta.
Kukata e odli...

Цена:По договор

Скопје
100 m2
3 соби
Приземје + кат
Паркет
 

Објавен на: 21.05.2016
Se izdava luksuzna kukja vo Vizbegovo

Se izdava luksuzna kukja vo Vizbegovo na samo 4 km od centarog na gradot Skopje. So kvadratna povrsina od 150 m2 i dvor so povrsina od 1.600 m2 (holtikulturno sreden). Dve garazi i zasebna prostor...

Цена:1.000 €

Скопје
150 m2
3 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 20.05.2016
ПРОДАВАМ КУЌА ПОЗАДИ УРЕДОТ

КУЌА, НОВОГРАДБА ОД 80м2 ПОЗАДИ УРЕДОТ НА ВОЛНАРОСКИ
ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВЕН САЛОН, КУЈНА, САЛОН, МОДЕРНО КУПАТИЛО
ДВОР 180м2
* СЕ ПРОДАВА ПОРАДИ ПРЕСЕЛБА

Цена:38.000 €

Прилеп
80 m2
2 соби
Приземје
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 15.05.2016
Се продава куќа со двор во Драчево

Се продава плац 970м2 со куќа (со имотен лист) од 58м2 во Драчево - Три Круши над попското училиште. Куќата е изградена 2012 година и е погодна за викендица но и за живеење. Има три простории ходн...

Цена:50.000 €

Скопје
58 m2
3 соби
Приземје
 

Објавен на: 03.05.2016
Продажба на куќа во центарот на Куманово

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220м², во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100м²со гаража.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 05.04.2016
Се продава куќа во Кичево

Се продаваат две куќи една до друга со вкупна станбена површина од 199м2 и дворно место од 461 м3 од кои едната е карабина, а другата постара куќа во населба Девеана во Кичево,запишани во чист Имот...

Цена:По договор

Кичево
660 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
Чиста документација

Објавен на: 02.04.2016
SE PRODAVA EKSKLUZIVNA MODERNA KUKJA SO POGLED NA CELO SKOPJE

Se prodava moderna kukja od 300 m2 na plac od 500 m2 so prosgor za dokup na drzavno zemjiste od 180m2 po 1 evro koi mu sledat na sopstvenikot.kukjta e gradena vo moderen unikaten stil koj se sostoi...

Цена:180.000 €

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 02.04.2016
PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA STRUGA

Se prodava kuka vo centar na Struga kaj sudot. Kukata e vo odlicna sostojba,prizemje dva sprata i potkrovje so povrsina od 155m2 i poseduva deloven prostor od 40m2.Za cenata moze i dogovor..078210850

Цена:200.000 €

Струга
155 m2
5+ соби
Повеќе од 4 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 29.03.2016
IZDAVAME LUKSUZNI KUKJI

namesteni kompletno so dvor i bazen.

Цена:2.000 €

Скопје
400 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 26.03.2016
Se prodava kuka vo lisice

Se prodava kuka vo lisice na todor cangov 37-5 odlicna semejna kuka so garaza podrum pomosen podrum dve detski sobi spalna kujna so dnevna kupatilo kompletna so site dokumenti so imoten list. So vk...

Цена:65.000 €

Скопје
213 m2
4 соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 24.03.2016
LUKSUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR

Agencija IMPULS izdava luksuzna kukja vo Stopanski Dvor. Kukjata e so povrshina od 200m2 na 2 strata, so dvor so povrshina od 4000m2, raspolaga so golem dneven prestoj, 4 spalni sobi, 2 kupatila, p...

Цена:800 €

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација
Базен

Објавен на: 24.03.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка