Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava plac so izgradena kuka vo centarot na Gevgelija

Karakteristiki :

Vkupna povrsina na placot 590m2

Цена:100 €

Гевгелија
94 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 20.10.2016
Куќа за изнајмување во Кисела Вода

House for rent 350m2, for office space or for living, in the area of Kisela Voda, Str.Dimo Hadzi Dimov, near Shampionce, 1100 m from the center in Skopje. The house is on 3 levels: ground floor 130...

Цена:2.700 ден.

Скопје
350 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 20.10.2016
Се издава дел од луксузна куќа, комплетно луксузно наместен!

Се издава дел од луксузна куќа, комплетно луксузно наместен!

Со 130м2 на две нивоа.
На долното ниво има кујна, трпезарија, дневна, WC, тераса.

Цена:1 €

Скопје
130 m2
3 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 07.10.2016
СЕ ПРОДАВА Приземје

на ул.Пирин Планина бр.14, во Велес. се продава приземје од 60м2,двор од20 м2 со посебен влез, струја и вода. Информации на 078344503 078344506

Цена:По договор

Велес
60 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 06.10.2016
Prodavam Kukja vo Butel

Prodavam dvokatna kukja bez namestaj so dvor i garaza vo Butel.

Podrum: 25mq
Prizemje: 100mq (so golema terasa + 1 pomala)

Цена:160.000 €

Скопје
355 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
 

Објавен на: 30.09.2016
PRODAVAM KUCA VO N.DRACEVO

SE PRODAVAAT DVE KUCI OD 100M2 I 40 M2 NA EDEN PLAC OD 453M2 FIZICKI NEZAVISNI EDNA OD DRUGA NA UBAVO I MIRNO MESTO. IDEALNO ZA DVE FAMILII. DVETE KUCI SE KOMPLET NAMESTENI I VEDNAS VSELIVI.

Цена:90.000 €

Скопје
100 m2
4 соби
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 15.09.2016
Se prodava kukja vo Gostivar

Se prodava kukja od 670m2 vo Gostivar, na Ul. Boge Veljanoski br.10, vo blizina na zeleznickata stanica.

Цена:По договор

Гостивар
6702 m2
4 соби
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 11.09.2016
prodazba

Se prodava kuka na Vodno so povrsina od 300m2 i dvorno mesto od 500 m2.

Цена:По договор

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 09.09.2016
Продажба на куќа

Се продава куќа во населба Црниче на ул.Банско бр.4, над црквата Св. Петка, со површина од 110 м2 и подрум од 44 м2, комплетно опремена со мебел. Објектот е со можност за надградба на уште 2 ката, ...

Цена:По договор

Скопје
3 соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 29.08.2016
LUKSUZNA KUKJA VO TAFTALIDZE

Agencija iMPULS izdava luksuzna kompletno opremena kukja 170m2. Kukjata raspolaga so prostrana otvorena dnevna soba, kompletno opremena kujna so site elementi i elektrichni aparati, 3 spalni sobi, ...

Цена:1.000 €

170 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 23.08.2016

Цена:По договор

Кочани
 

Објавен на: 17.08.2016
SE PRODAVA HOTELSKI OBJEKT VO KOZLE

Impuls Agencija prodava namesten hotelski objekt na odlicna lokacija vo Kozle,raspolaga so stambena povrsina od 330 m2 i 300m2 dvorno zemjiste, na tri sprata, so 10 spalni sobi,sekoja od niv so sop...

Цена:1 €

Скопје
3 m2
 

Објавен на: 09.08.2016
LUKSUZNA KUKJA VO DEBAR MAALO

Agencija IMPULS izdava luksuzna kukja vo debar maalo. Kukjata e so povrshina od 400m2, raspolaga so 5 kata. Kukjata e vo faza na renoviranje.Moze da se iznajmat site spratovi zaedno ili sekoj sprat...

Цена:7 €

Скопје
400 m2
5+ соби
Повеќе од 4 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 09.08.2016
EKSKLUZIVNA REZIDENCIJA NA VODNO

Agencija IMPULS izdava ekskluzivna rezidencija vo elitniot del na Vodno so panoramski pogled nad Skopje i kon planinata Vodno. Kukjata e novogradba, gradena spored najnovite svetski parametri za en...

Цена:2.500 €

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
 

Објавен на: 09.08.2016
EKSKLUZIVNA KUKJA VO VIZBEGOVO

Agencija IMPULS izdava ekskluzivna kukja vo Vizbegovo na samo 4 km od centarot na gradot. Kukjata e so povrshina od 300m2 na 2 sprata, raspolaga so 6 spalni sobi, 3 kupatila, prostrana dnevna soba,...

Цена:1.500 €

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 08.08.2016
profavam kukja vo butel 1

prodavam kukja od 60 m2 + dvorno mesto od 350m2. kukjata e so rekonstruirana stiropor fasada. ima imoten list.

Цена:По договор

Скопје
60350 m2
3 соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 07.08.2016
Se prodava kuka/investitor

Se prodava kuka na ODLICNA lokacija vo Vlae, vednas do park Delfina i skoloto. Moze i dogovor za gradenje so investitor.

Цена:100.000 €

Скопје
137 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација

Објавен на: 07.08.2016
Prodavam

Prodavam kuca vo przino kaj posledna 16 avtobuska. Povrsina na cel plac e 300m2 a kucata e na povrsina od 100m2 i se sostoi od prizemje i kat, a celata stanbena povrsina iznesuva 160m2. Na gorniot ...

Цена:По договор

Скопје
160 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.08.2016
Куќа во Девеана, под Макпетрол (се продава)

Куќата се наоѓа под бензинската Макпетрол.
Куќата е 10x10 со подрум и 2 спрата. Слободната дворна површина е 300м2.
Во планот има дозвола за доградба на уште една куќа.
Има поволна местоположба.

Цена:120.000 €

Кичево
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 27.07.2016
Се продава куќа од 400м2 во Карпош

Се продава куќа во Карпош, во близина на улица Рузвелтова (п+3+п). Куќата е со градско парно и е 400м2.

Цена:450.000 €

400 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 25.07.2016
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка