Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
KUKJA KAJ INOSPEKTAR

Kukjata se naoga na granica K.Voda-Pripor.Ima suteren od 21 kv.soba,wc i pomosna prostorija i goren del od 61 mk so dnavna trpezarija i kujna i spalna i wc.Ploca za nadgradba

Цена:75.000 €

Скопје
82 m2
4 соби
Приземје + кат
Ламинат
Чиста документација

Објавен на: 05.10.2015
Продавам куќа на ул.Белградска бр.35, Велес

Се продава куќа на ул.Белградска бр.35 од 165 м2 со место од 600 м2 плус гаража и шупа од 20м2.
За сите информации контактирајте на:
071-526-196
02-2464-321

Цена:По договор

Велес
165 m2
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 09.09.2015
Се продава куќа

Се продава куќа во Прилеп, на улица Бошко Јанкоски 11

078/410-065
075/538 778

Цена:60 €

Прилеп
180 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 01.09.2015
ПРОДАВАМ УЌА

Се продава уќа во Скопје, населба Бутел 2
ул.Мара Междуречка бр.17-б
Приземја од 100 м2 (50 м2 гаража и 50 м2 станбен простор) и кат 100 м2 станбен простор
Дворно место 300 м2

Цена:По договор

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 26.08.2015
SOPISTE - KUKA

PRODAVAM IMOT

LOKACIJA :
PRED GEMIDZII LEVO

Цена:100.000 €

Скопје
116 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 24.08.2015
DOMIK IZDAVA 4-SOBNA NAMESTENA KUKA VO TAFTALIDZE 2

Agencija Domik izdava 4-sobna namestena kuka vo Taftalidze 2, 200 m2 Prizemje +1 ,so 350 m2 dvor Cena 650 Evra - sifra 23346

Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na ...

Цена:650 €

Скопје
200 m2
4 соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 21.08.2015
SE IZDAVA ODLICEN KAT OD KUKA,TAFTALIDZE2,150M2

Se izdava kat od kuka, vo naselba Taftalidze 2
150 m2 - sprat so potkrovje(galerija).
Spratot ima dve spalni, dve banji, golema terasa, dneven prestoj i kujna so trpezarija, na potkrovjeto ima d...

Цена:1.000 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2015
Prodavam kukja vo Gjorce Petrov

Prodavam kukja vo Gjorce Petrov od 80m2.podrum so garaza od 80m2 i dvor od 650m2.Tel.078/200-296

Цена:По договор

Скопје
4 соби
Приземје
 

Објавен на: 21.08.2015
КУЌА ПОД ВОДНО СО ПОГЛЕД НА СКОПЈЕ

Соби: Спална соба x4, дневна соба х 2, конфорна кујна х 1, бања х 3 и тоалетот х 2, конфорна оставата - подрум , балкон x 2, Тераса х 1, други простории ( просторија за машински дел - парно, просто...

Цена:600.000 €

Скопје
366 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2015
КУЌА ВО ЦРНИЧЕ

Кат апартман 110м2 х 1 кат и поткривје.
- Простори во апартман на високо приземје: Спална соба x 2, дневна соба/салон, конфорна кујна со прозор ,трпезарија, бања и тоалет гостински, конфорна о...

Цена:По договор

Скопје
220 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 21.08.2015
Se prodava kuka 160m2 karabina vo Pripor

Kukata e na 2 kata, ima moznost za uste 1 kat, placot e 400m2,se naoga na 50m od glavniot pat.

Цена:160.000 €

Скопје
160 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Чиста документација
Во изградба

Објавен на: 20.08.2015
BARAKA SO DOGRADBA KOZLE , 610 M2 IZGRADENOST !!!!

SE PRODAVA BARAKA SO DOGRADBA VO KOZLE KOMPLETNA DOKUMENTACIJA.
VO BARAKATA NEMA STANARI - VEDNAS VSELIVO .
ZEMJISTE VO SOPSTVENOST !!!
MARKICA ZA GRADBA NA OBJEKT 610 M2 !!!

Цена:170.000 €

Скопје
500 m2
4 соби
Приземје
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
KUKA OD 250 M2 VO KISELA VODA,NOVOGRADBA NEVSELUVANA

SE PRODAVA KUKA VO KISELA VODA NOVOGRADBA SO POVRSINA OD 250 M2,KUKATA SE SOSTOI OD PRIZEMJE I 2 KATA+POTKROVJE+PODRUM+LETNA KUJNA +DVOR,NOVOGRADBA NEVSELUVANA .ODLICNA CENA

Цена:155.000 €

Скопје
250000 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 19.08.2015
Продавам екслузивна куќа во н.Драчево ИТНО!

Продавам модерна нова куќа во н.Драчево со документи,на 2 спрата и подрум,од вкупна површина 250м2 од кои:-170м2 се внатрешни +2 тераси + 40m2 подрум, -со дворно место од 500м2, Број на соби :-дне...

Цена:1 ден.

Скопје
170 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 18.08.2015
Продавам екслузивна нова куќа во н.Драчево ИТНО!

Продавам модерна нова куќа во н.Драчево со документи,на 2 спрата и подрум,од вкупна површина 250м2 од кои:
-170м2 се внатрешни +2 тераси + 40m2 подрум,
-со дворно место од 500м2,
Број на соби :

Цена:1 ден.

Скопје
250 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење

Објавен на: 18.08.2015
URBAN LIVING IZDAVA EKSTRA LUX KUKA VO ZDANEC

SE IZDAVA EKSTRA STAN,VO KUKA,NA 1 KAT,VO ZDANEC,NA PODOLG PERIOD

Цена:1.200 €

Скопје
260 m2
5+ соби
Приземје + кат
Чиста документација
Базен

Објавен на: 17.08.2015
Kuka vo Cento - 140m2

Se prodava ubava I cvrsta kuka vo Cento. Povolno!

Цена:75.000 €

Скопје
140 m2
5+ соби
Приземје + кат
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 17.08.2015
SE PRODAVA KUKA

Kuka P+2
Prizemje: deloven prostor, garaza, vizba.
1-Kat: predsobje, 3 sobi so balkoni, moderna kujna, kupatilo so WC, peralna, balkonite so pogled kon "kaleto" i planinite.
2-Kat: pre...

Цена:189.000 €

Охрид
560 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.08.2015
ITNO SE PRODAVA NOVA KUKA SO PLAC RAZANICINO !!!

ITNO SE PRODAVA NOVA KUKA VO RAZANICINO VO POVRSINA OD 150 M2,ORGANIZIRANA NA 2 NIVOA :
- DOLEN DEL DNEVNA SO TRPEZARIJA I KUJNA ,RODITELSKA SPALNA SOBA ,BANJA,
- GOREN DEL 3 SPALNI SOBI,BANJA
2...

Цена:69.500 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.08.2015
ЗЕЛЕНАТА КУЌА ЗА ПРВ ПАТ НА НАШИТЕ ПРОСТОРИ !!!

НОВИНА НА ПОЛЕТО НА ГРАДЕЖНИШТВО НА ТЕРИТОРИЈАТА НА РМ
ДОСЕГА ОД ПЕЧАТЕНИТЕ И ТЕЛЕВИЗИСКИТЕ МЕДИУМИ МНОГУ ЧЕСТО НИ БЕА ПРЕЗЕНТИРАНИ ОБЈЕКТИ ЧИЈА ИЗВЕДБА Е ОД ДРВО. НАВИДУМ ЕКСТЕРИЕРНО ИСТИТЕ ТИЕ С...

Цена:1 €

Скопје
150 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 16.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка