SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA VO ZLOKUKANI

ЦЕНА: 100000000 €

SE PRODAVA LUKSUZNA KUKA VO ZLOKUKANI


IMPULS AGENCIJA prodava imot od 780m2 kuka i 2220 m2 dvorna povrshina vo Zlokukani do kompleksot so ezeroto.
Kukata raspolaga so golema dnevna soba vo koja ima kamin,so golema kujna i 6 spalni sobi,10 kupatila,letnikovec vo dvorot so zidana furna,2 box za kucinja,bazen so kompletna oprema za odrzuvanje,so alarm i video nadzor.
Sopstveno parno greenje na tri nacioni;solarno,nafta,struja,klima uredi vo sekoja soba.
Celiot imot e zagraden so betonski zid od 2,5 m.
Kontak Jovankat 077 740 024Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
17.04.2018

ЦЕНА: 100000000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Impuls Agencija
Град:
Скопје
Телефон:
075/424-130 / 070/233-123 / 02/ 3 122 820
Објавен на:
17.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка