Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava kukja

Se prodava kukja vo Vizbegovo na 2 sprata so vkupna kvadratna povrsina od 300 m2 i dvorno mesto od 1.600 m2 - holtikulturno ureden, so 2 garazi, pomosna prostorija, letnikovec, dopolnitelna prostor...

Цена:По договор

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 01.11.2017
Prodavam kuka na ridot vo Bardovci

Vo Bardovci na ridot desno od crkvata, vo elitniot del karsi germanska rezidencija.
Se prodava kuka od 409m2 na tri nivoa, na plac od 500m2.
-Sekoj apartman e razlicen. Dva apartmani raspolagaat ...

Цена:285.000 €

Скопје
409 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 01.11.2017
Prodavam kuka

Prodavam kuka vo butel 1 sproti benziskata

Цена:По договор

Скопје
120 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 29.10.2017
Montazni objekti

NOVO NOVO NAJNOVO postojana montazna kuka za zivenje 60m2- po najniska cena za prv pat vo makedonija za samo 230€ 1m2 so kluc na raka vreme na izrabotka 30 dena.
Kontakt ( 070 50 50 59 )

Цена:230 €

60 m2
3 соби
Приземје
Плочки
 

Објавен на: 28.10.2017
Se prodava kuka vo star grad- 80 m od plostad

Se prodava kuka vo stariod del na Ohrid, na 80 metri od plostad, so pogled na ezero. Kukata ima prizemje, dva sprata i potkrovje so mnogu golema terasa. Izgradena e 2000 god. Ima mal dvor i parking...

Цена:260.000 €

Охрид
200 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
 

Објавен на: 23.10.2017
KUKJA VO CRNICE 350 EUR

IMPULS AGENCIJA iznajmuva kukja od 130 m2 vo Crnice. Kukjata e na dva kata so visoko potkrovje, platforma od 30 m2 otvorena kon dnevnata soba. Kukjata ima golema dnevna soba, trpezarija so kujna, d...

Цена:350 €

Скопје
130 m2
3 соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 18.10.2017
Shes Shtepi,Te Ambasada Amerikani:Prodavam kuka kaj Amerikanska Ambasada

Shes Shtepi:P+3,plus Nenkulm,Afer Ambasades Amerikani be Shkup

Цена:По договор

Скопје
450 m2
5+ соби
Приземје + 3 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 10.10.2017
се продава куќа

се продава куќа во Битола, на ул. Стив Наумов, на раскрсницата со ул. Охридска. Куќата е стара, има можност да се прошири основата, во дворот има деловен објект со уредна документација.

Цена:По договор

Битола
160 m2
4 соби
Приземје + кат
Цемент/мушама
 

Објавен на: 09.10.2017
Ѕидана барака во Тафталиџе 1

Се продава ѕидана барака + гаража и земјиште на атрактивна локација во населба Тафталиџе 1 (со маркица за градење и доградување), во непосредна близина на Млечниот ресторан со вкупна и откупена пов...

Цена:По договор

Скопје
90 m2
5+ соби
Приземје
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 03.10.2017
Izdavam Kuka vo K.Voda 45m2 dvosobna i zasebna so dvorce pozadi Maksi-D

Izdavam Kuka vo K.Voda 45m2 dvosobna i zasebna so dvorce pozadi Maksi-D delumno namestena so podrum moznost za greenje na drva i struja ima termo pecka kujna i dr. pokuken inventar vo zavisnost sto...

Цена:130 €

Скопје
452 m2
2 соби
Приземје
Паркет
 

Објавен на: 29.09.2017
Продажба на куќа во центарот на Куманово во близина на Стара Црква

Се продава куќа на ул. Стојан Сликар бр. 3 со корисна површина од 220 м2, во близина на Стара Црква во центарот на Куманово. Куќата има дворно место од 100 м2со гаража.

Цена:По договор

Куманово
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 26.09.2017
SE PRODAVA kukja vo Vizbegovo

Se prodava luksuzna kukja vo Vizbegovo na 2 sprata, so vkupna povrsina od 300 m2 i dvor (holtikulturno ureden) so povrsina od 1.600 m2. Kukjata ima sopstven sistem na greenje, so podrum od 60 m2, d...

Цена:По договор

Скопје
300 m2
5+ соби
Приземје + кат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.09.2017
NOVA KUKA KIS.VODA-TEFERIC 077632380

NOVA KUKA KIS.VODA TEFERIC,NA LEVATA PADINA NA VODNO,SO IMOTEN LIST,EDINECNA,DVOR 652 M2,PRIZEMJE SO DVA KATA PLUS
ZA 8 MINUTI SE STIGNUVA DO CENTAR NA SKOPJE,NOV ASFALTEN PAT,CIST VOZDUH,IMA DETS...

Цена:160.000 €

Скопје
200 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Плочки
Чиста документација

Објавен на: 13.09.2017
prodavam baraka vo taftalige 1 kaj komenski

prodavam baraka od ceskite kaj Komenski i Nova so dvor od 480 m2.

Цена:По договор

Скопје
100 m2
4 соби
Приземје + кат
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 11.09.2017
Итно издавам куќа во Бардовци

Kucata vo Bardovci e novoizgradenaso namena za izdavanje, prazna,opremena so kujna I plakari, sopstveno parno greenje na struja, na 3 kata od po 70m2, prizemje e so kujna i dnevna spoena, so toile...

Цена:1.200 €

Скопје
220 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 07.09.2017
Prodavam kuka

Prodavam kuka od 100m2 vo Butel, ul. Butelska br.13. Cena po dogovor. Telefon: 070 603 357.

Цена:По договор

Скопје
100 m2
 

Објавен на: 22.08.2017
Продавам спрат од куќа во центарот на Прилеп

Се продава спрат од куќа во тивка улица во центарот на Прилеп, со посебен влез и дворно место од предната и задната страна. Станот има 72 м2, со одличен распоред - 3 спални соби, дневна соба и сало...

Цена:20.000 €

Прилеп
72 m2
4 соби
Бродски под (патос)
Чиста документација

Објавен на: 13.08.2017
Prodavam kukja

Prodavam kukja, moderna gradba, vednas vseliva i multifunkcionalna. 120m2 stanben del + 50m2 pomosni podrumski prostorii, dvor 200m2. Vkupen plac 310m2. Sopstveno parno greenje vo site varijanti, s...

Цена:По договор

Скопје
120 m2
5+ соби
Приземје
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 23.07.2017
продажба на куќа во изградба


JAKA Илинден
Површина: 240 m2
Број на спратови: 2

Цена:1 ден.

Скопје
5+ соби
Приземје + кат
 

Објавен на: 12.07.2017
prodavam kuka vo vlae

prodavam kuka vo vlae 2 sprata 4 sobi salon kujna 2 wc terasa so cist imoten list i cela dukumentacija na moe ime 110 kvadrati dvor 140 kvadrati otkupeno zemjiste garaza cena 75 000 eur xitno se p...

Цена:75.000 ден.

Скопје
110 m2
4 соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Парно греење

Објавен на: 10.07.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка